• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Nowa
    Marketing
    LABIFY Sp. z o.o.

    1 140 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 140 - 2 028 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    content marketing

    Microsoft Office

    Google Analytics

    Mile widziane

    SEO

    Opis stanowiska

    👉 Labify to nowy, pionierski brand założycieli Kliniki Sports Med, której celem jest kompleksowa pomoc wszystkim dbającym o energię, zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Znakomicie rozumiemy naszych konsumentów, umiemy słuchać potrzeb ich ciała i umysłu. Stąd wziął się pomysł na stworzenie i dostarczenie najskuteczniejszych produktów do codziennej pielęgnacji zdrowia. Labify, to start-up na rynku suplementów, działający z pasją, w oparciu o wiedzę ekspertów i korzystający z nowoczesnych technologii.

    Jesteśmy grupą pasjonatów, których bardzo kręci to, czym się zajmujemy. W tej wczesnej fazie rozwoju firmy (start-up) to właśnie Ty możesz mieć duży wpływ na nasze działania i pozycję na rynku.

    Poszukujemy SOCIAL MEDIA MANAGER 💪

    (Trójmiasto, Warszawa, Poznań, Wrocław)

    4500 – 8000 brutto + premia

    Twój Zakres Obowiązków

    • Prowadzenie i koordynacja działań w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Tik Tok, You Tube, itp.) wspierających strategię marki takich (odpisywanie na wiadomości, komentarze, wrzucanie relacji, tworzenie postów itp.),
    • Zarządzanie "szufladkami" (komentarze, wiadomości),
    • Praca nad relacjami sprzedażowymi (leady),
    • Wdrażanie długofalowej strategii dla rozwoju kanałów marki,
    • Monitorowanie zachowań i preferencji grupy docelowej,
    • Analiza trendów w social media, bycie na bieżąco z trendami i nowinkami,
    • Szybkie reagowanie na zmiany i dostosowywanie contentu do potrzeb rynkowych,
    • Monitorowanie, analiza i optymalizacja działań w mediach społecznościowych,
    • Praca na KPI (audyt, tworzenie raportów),
    • Nadzór nad tworzeniem treści oraz publikacją contentu,
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i podwykonawcami,
    • Wysyłka emaili i SMS,
    • Obsługa takich narzędzi do śledzenia, tworzenia reklam, SEO, email automation.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doskonałej, praktycznej znajomości narzędzi, trendów i specyfiki występujących na każdym portalu społecznościowym (Facebook, Instagram, YouTube, Tik-Tok),
    • Kreatywności i "lekkiego pióra",
    • Umiejętności dopasowania tworzonych treści do specyfiki mediów,
    • Zaangażowanie w prowadzone projekty,
    • Umiejętność współpracy projektowej z innymi osobami,
    • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania pracy własnej (terminowość),
    • Znajomość Google Analytics w stopniu podstawowym,
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i ich realizację,
    • Chęć rozwoju, nastawienie na cel, kreatywność i miłość do social media.

    Twoim atutem będzie na pewno

    • Znajomość branży dietetycznej/zdrowego odżywiania/suplementów lub doświadczenie w takich projektach,
    • Znajomość narzędzi do śledzenia, tworzenia reklam, SEO, email automation.

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa zlecenie lub B2B) w zależności od Twojego doświadczenia,
    • Partnerskie relacje,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Narzędzia do pracy,
    • Bezpośredni wpływ na realizowane projekty,
    • Szkolenia rozwijające kompetencje.

    1 140 - 2 028 USD

    Umowa zlecenia

    B2B