Oferty
Specjalista / Specjalistka ds. performance marketingu w dziale Digital (e-commerce)
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

język angielski

Microsoft Office PowerPoint

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania jakościowego ruchu do sklepu online w celu zwiększenia sprzedaży;
  • Tworzenie tekstów i komunikatów marketingowych;
  • Bieżąca współpraca z agencjami zewnętrznymi (m.in. agencją performance, SEO, influencer marketing);
  • Monitorowanie trendów na rynku e-commerce i działań konkurencji;
  • Tworzenie raportów;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy (m.in. działem marketingu).

Nasze wymagania

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w ramach wykonywanych obowiązków;
  • Dobra znajomość programu Excel i PowerPoint;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (do 2 dni w tygodniu)
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Lagardère Travel Retail to globalny lider branży travel retail z siecią ponad 5 tys. sklepów w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 różnorodnych punktów sprzedaży pod 40 markami takimi jak Inmedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute Smacznego!, Costa Coffee i inne. Działamy w wielu różnych segmentach rynku: na lotniskach, dworcach, stacjach metra, a także w obiektach handlowych i przy ulicy. Większość sklepów funkcjonuje w modelu agencyjnym. Grono związanych z nami agentów i agentek tworzy już 600 osób, które wspieramy w rozwijaniu biznesu każdego dnia.