Oferty
Reporter Firmy
Nowa
Media

cała Polska
5 000 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Freelance
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

digital marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zakres Obowiązków dla Reportera Firmy

  • Nagrywanie materiałów wideo: Dokumentowanie podróży z Mariuszem Krawcem, spotkań, warsztatów i wydarzeń związanych z projektem "Siły Specjalne w Biznesie" (SSwB) oraz innych projektów. Tworzenie treści promocyjnych i edukacyjnych.
  • Koordynacja działań podwykonawców marketingowych: Współpraca z fotografem, grafikiem, SEOwcem, koordynatorem YT oraz specjalistami od reklam PPC. Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań.
  • Współpraca z zespołem: Realizacja strategii marketingowej i dostosowanie działań do bieżących potrzeb.
  • Obsługa operacyjna kanału YouTube: Dodawanie i publikowanie filmów, zarządzanie opisami, tworzenie miniaturek, optymalizacja metadanych pod kątem SEO. Zarządzanie komentarzami.
  • Monitorowanie działań marketingowych: Raportowanie postępów w realizacji projektów, wykorzystanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz narzędzi analitycznych.
  • Tworzenie treści towarzyszących: Krótkie opisy, posty promocyjne oraz wsparcie w komunikacji z odbiorcami kanału na platformach takich jak YouTube, Instagram i LinkedIn, TikTok, Facebook. Tutaj kluczowa będzie umiejętność redagowania z GPT. Planowanie i koordynacja nagrań: Zarządzanie harmonogramem i logistyką wydarzeń oraz działań marketingowych.
  • Przeprowadzanie wywiadów i tworzenie treści zakulisowych: Budowanie zaangażowania społeczności poprzez materiały dodatkowe. Podchodzenie do ludzi i zadawanie prostych pytań na wydarzeniu, które zostaną nagrane na wideo.

Oczekiwania Względem Kandydatki/Kandydata:

  • Doświadczenie w produkcji wideo: Umiejętność nagrywania i edycji materiałów wideo (rolki podstawowe plus rolki premium), znajomość trendów w tworzeniu treści typu shorts;
  • Umiejętność pisania i redagowania angażujących treści przy wsparciu AI;
  • Znajomość social mediów: Doświadczenie w zarządzaniu kanałami na platformach takich jak YouTube, Instagram, LinkedIn, TikTok, Facebook
  • Zdolności organizacyjne: Umiejętność planowania i koordynowania wielu działań jednocześnie, zarządzanie harmonogramami, logistyka wydarzeń.
  • Samodzielność i inicjatywa: Proaktywność w działaniu, poszukiwanie nowych pomysłów na treści i udoskonalenia działań marketingowych.
  • Komunikatywność: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy z różnymi osobami i podwykonawcami, w tym agencjami oraz freelancerami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu: Gotowość do działania w dynamicznym środowisku, szybkie reagowanie na zmiany, szczególnie w sytuacjach wymagających nagłej adaptacji i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Kreatywność: Umiejętność tworzenia angażujących treści, wyczucie trendów marketingowych.
  • Mobilność: Gotowość do podróży z Mariuszem Krawcem, elastyczność w zakresie godzin pracy. Własne auto i prawo jazdy B.
  • Znajomość języka angielskiego: Przynajmniej na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i rozumienie treści branżowych, aby obsługiwać aplikacje.
  • Akceptacja i chęć pracy zgodnej z Pryncypiami Sił Specjalnych w Biznesie.
  • Mniej niż 26 lat i status ucznia / studenta w pracy na umowę o zlecenie będzie dodatkowym atutem.
5 000 - 7 000 PLN

B2B