• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSales Consultant
    Sales Consultant
    Sprzedaż
    Lexmotion

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    język angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    O nas:

    W Lexmotion pomagamy ludziom z całego świata w potwierdzeniu polskiego obywatelstwa na podstawie ich pochodzenia, umożliwiając im korzystanie z praw obywateli Unii Europejskiej. Naszym celem jest uproszczenie złożonych procesów prawnych i uczynienie ich bardziej przystępnymi dla naszych klientów. Działamy z pasją, zawsze stawiając dobro klienta na pierwszym miejscu.

    Twoje zadania:

    Jako Specjalista ds. Sales & Assessment w Lexmotion będziesz odpowiadać za kluczowy etap analizy i obsługi klienta, obejmujący:

    • Wstępną ocenę dokumentów i kwalifikację klientów do potwierdzenia polskiego obywatelstwa. Ocenę dokumentacji prawnej oraz doradztwo klientom, z jednoczesnym naciskiem na finalizowanie sprzedaży usług.
    • Sprzedaż usług prawnych do klientów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady i innych: oferowanie, dostosowanie do potrzeb klientów, odpowiedzi na pytania oraz finalizację sprzedaży, w tym cross-selling.
    • Pracę w środowisku CRM oraz zarządzanie cyklem życia klienta na etapie oceny i sprzedaży.
    • Samodzielne planowanie i organizowanie codziennego procesu oceny spraw, z jednoczesnym skutecznym selekcjonowaniem tych o niskim potencjale sukcesu.
    • Współpraca z zespołem prawnym obsługi klienta w celu zapewnienia płynności procesu.

    Nasze wymagania:

    • Duża samodzielność i decyzyjność przy jednoczesnym dużym zorientowaniu na pracę zespołową.
    • Doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły w kontekście weryfikacji dokumentacji prawnej.
    • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z klientami B2C (email, telefon, videocall), preferowane w obszarze sprzedaży.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (C1/C2) – zarówno w mowie, jak i piśmie.
    • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i efektywnej priorytetyzacji zadań.
    • Znajomość podstawowych narzędzi środowiska biznesowego: Google Workspace, CRM, narzędzia do zarządzania projektami, np. Asana.
    • Zdolność do efektywnej pracy w okresach wzmożonego ruchu w bazie klientów, z umiejętnością priorytetyzacji zadań oraz samoorganizacji.

    Mile widziane:

    • Wiedza ogólna nt. genealogii, historii Polski i geografii historycznej
    • Znajomość języka hiszpańskiego
    • Doświadczenie w sprzedaży usług prawnych

    Co oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej firmie o wyraźnie zdefiniowanej misji i wartościach, która dynamicznie się rozwija.
    • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny
    • Pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna).
    • Usystematyzowana ścieżka rozwoju.
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w trybie office first hybrid.
    • Biuro w ścisłym centrum Krakowa