Oferty
Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

automatyka

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Praca w Biskupicach-Podgórnych

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz planowanie i koordynacja konserwacji zapobiegawczej maszyn
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń obejmujących sterowniki PLC, panele operatorskie HMI, systemy bezpieczeństwa maszyn i innych elementów rozwiązań automatyki
  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI
  • Wdrażanie udoskonaleń maszyn
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcją stanowiska pracy
  • Przygotowywanie, kontrola i odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn produkcyjnych
  • Zamawianie i kontrola stanu magazynu części zamiennych
  • Monitorowanie i regularne raportowanie KPI do przełożonego
  • Analiza danych, monitorowanie i usprawnienia związane z aspektami jakościowymi w dedykowanych procesach
  • Tworzenie i przygotowanie procedur bezpieczeństwa maszyn
  • Tworzenie instrukcji technicznych i przeprowadzanie szkoleń techników
  • Wspieranie techników w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna z zakresu naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń lub znajomość elektrycznych układów sterowania i zagadnień związanych z automatyką oraz umiejętność programowania PLC, mile widziana znajomość urządzeń/programów: Mitsubishi, Omron, LS, Parker, Yaskawa
  • Znajomość TPM, konserwacji zapobiegawcze
  • J. Angielski – średniozaawansowany (w mowie i piśmie)
  • Umiejętności analityczne
  • Obsługa przyrządów pomiarowych i elektronarzędzi
  • Obsługa komputerów i paneli operatorskich

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikację.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.