• Wszystkie ofertyBiskupice PodgórnePraca biurowaSpecjalista ds. ESG
    Specjalista ds. ESG
    Nowa
    Praca biurowa
    LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

    Biskupice Podgórne
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ESG

    MS Office

    język angielski

    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Główne obowiązki:

    • Identyfikacja i planowanie działań związanych z realizacją wyzwań społecznych i środowiskowych
    • Tworzenie raportów
    • Aktywny udział w projektach wspierających rozwój koncepcji zrównoważonego rozwoju w ramach strategii korporacyjnej
    • Wsparcie w budowaniu strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w zakresie działań ESG i CSR
    • Przygotowywanie pism i wniosków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Wiedza z obszaru zrównoważonego rozwoju
    • Doświadczenie w procesie budowania, monitorowania i realizacji strategii ESG będą dodatkowym atutem
    • Doświadczenie związane z zarządzaniem projektami
    • Umiejętność przeprowadzania analizy i formułowania syntetycznych wniosków i tez, opracowywania planów i harmonogramów
    • Asertywność, organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Pakiet relokacyjny
    • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej