• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInneTechnik Jakości
    Technik Jakości
    Nowa
    Inżynieria
    LG Energy Solution Wrocław

    1 521 - 1 901 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    narzędzia pomiarowe

    Microsoft Office Excel

    Kontrola Jakości

    Dokładność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

    Główne obowiązki:

    • Przeprowadzanie analiz zwrotów reklamacyjnych (analiza defektów ogniw w bateriach litowo-jonowych)
    • Ocena wizualna, pomiary elektryczne komponentów oraz weryfikacja pod kątem wykrycia defektu
    • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz: Power Point, Excel
    • Obsługa sprzętu pomiarowego, przygotowanie próbek i maszyn do testów
    • Weryfikacja produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
    • Przeprowadzanie prób i testów badawczych – bezpieczeństwa, środowiskowych, osiągów
    • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny, schematy elektryczne)

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym/ technicznym (preferowane: elektryczne bądź mechaniczne) lub pokrewnym
    • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami: suwmiarka, wysokościomierz, mikroskop, multimetr, tester przebicia, oscyloskop
    • Chęć do nauki i poszerzania wiedzy na temat ogniw litowo-jonowych
    • Obsługa komputera (w szczególności Excel)
    • Umiejętności manualne, dokładność
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
    • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
    • Czynny udział w projekcie greenfield – jedna z największych fabryk w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na światową skalę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - do 150zł miesięcznie
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej (już od 1zł za posiłek)
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – po przeprowadzce do Wrocławia z innego województwa
    1 521 - 1 901 USD