• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta
    Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta
    Praca biurowa
    LHH Recruitment Solutions

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    administracja

    obsługa klienta

    sprzedaż

    angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, lidera w branży mebli biurowych, poszukujemy komunikatywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Obsługi Recepcji i Obsługi Klienta w showroomie.

    Model pracy: praca stacjonarna

    Adres: ulica Puławska, Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa i administracja recepcji – obsługa połączeń, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze, wsparcie przy organizacji spotkań i eventów,
    • Customer service – obsługa Klientów (B2C, B2B) odwiedzających Showroom,
    • Przygotowywanie ofert, kosztorysów oraz prezentacji (system wewnętrzny oraz MS Excel, MS PowerPoint),
    • Poszukiwanie możliwości sprzedażowych, praca z bazą Klientów i umawianie spotkań dla Zespołu Centralnego.

    Wymagania pracodawcy

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Nastawienie na relacyjną obsługę Klienta,
    • Zaangażowanie i inicjatywa,
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
    • Dokładność, sumienność i punktualność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Pracodawca oferuje

    • Pracę w międzynarodowej firmie o blisko 80-letniej historii, która jest liderem w branży mebli biurowych w Europie,
    • Inspirującą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • Umowę o pracę,
    • Kompleksowy program szkoleń,
    • Ergonomiczne biuro,
    • Kartę Medicover.

    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta