• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćMłodszy specjalista ds. księgowości
    Młodszy specjalista ds. księgowości
    Nowa
    Finanse
    Librus

    Katowice
    1 191 - 1 267 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    umiejętności analityczne

    Opis stanowiska

    Librus

    #inspirujeMY

    Miejsce pracy: Katowice, Korfantego 193

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie obiegu dokumentów księgowych
    • księgowanie wyciągów bankowych i prowadzenie raportu bankowego
    • przygotowywanie propozycji do płatności faktur kosztowych i przygotowywanie przelewów bankowych
    • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
    • pomoc w bieżących pracach zespołu księgowego

    Czego szukamy?

    • wykształcenia kierunkowego (także w trakcie studiów)
    • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości, w biurze rachunkowym
    • gotowości do uczenia się i aktualizowania wiedzy
    • umiejętności analitycznych
    • dobra znajomość Excel, Word
    • umiejętności pracy w zespole

    Jak pracujemy?

    • pracujemy jako zespół - z żadnym problemem nie zostaniesz sam/a
    • czas pracy to 7:30 -15:30 od poniedziałku do piątku (inne godziny pracy - do negocjacji)
    • możliwość pracy zdalnej 4 dni w miesiącu po okresie próbnym
    • podpisujemy umowę o pracę
    • oferujemy pakiet benefitów, m.in. bezpłatny parking, karta Multisport, siatkówka, angielski, wolontariat pracowniczy

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij nam swoje CV!
    2. Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną w biurze.
    3. Po rozmowie z rekruterem kolejnym etapem jest drugie spotkanie, na którym poznasz bezpośredniego przełożonego - naszą Główną Księgową.
    4. Na spotkaniu zmierzysz się z zadaniem sprawdzającym.
    5. A na zakończenie decyzja – Twoja i nasza.

    Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego #inspirującego zespołu!

    Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń – praca@librus.pl lub 609-605-692.

    Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćMłodszy specjalista ds. księgowości
    1 191 - 1 267 USD