• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażMłodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń i relacji z klientem
    Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń i relacji z klientem
    Nowa
    Sprzedaż
    Librus

    Katowice
    1 090 - 1 140 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    negocjacje

    sprzedaż

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Librus

    #inspirujeMY

    Miejsce pracy: Katowice, al. Korfantego 193 (praca stacjonarna)

    Dlaczego to ważne stanowisko?

    Twoja praca realnie wpływa na rozwój edukacji w Polsce. Dzięki Tobie nauczyciele i dyrektorzy mogą podnosić swoje kompetencje, a ich praca jest znacznie przyjemniejsza :)

    Co będziesz u nas robić?

    • sprzedawać produkty firmy i odnawiać współpracę
    • utrzymywać relacje z obecnymi klientami
    • organizować szkolenia
    • przygotowywać dokumentację sprzedażową

    Nasze produkty:

    • aplikacje dla szkół
    • szkolenia techniczne z naszych produktów
    • szkolenia specjalistyczne dla nauczycieli
    • platforma szkoleniowa

    Standardowy dzień pracy:

    • pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 - później mamy czas dla siebie :)
    • dzień zaczynamy od odprawy
    • telefony zajmują 85% naszego czasu pracy
    • pozostałe zadania to m.in. wprowadzanie danych do systemu, wysyłka ofert, raportowanie, sporządzanie umów
    • przerwy są wtedy, kiedy ich potrzebujemy!
    • naszymi klientami są dyrektorzy polskich szkół
    • zespół sprzedaży szkoleń to w tym momencie 16 cudownych ludków :)
    • współpracujemy na co dzień z handlowcami, trenerami i edukatorami, których mamy w całej Polsce

    Jak to działa?

    • typ umowy: umowa o pracę
    • rozpoczęcie pracy: najchętniej od zaraz, ale jeśli masz miesięczny okres wypowiedzenia - poczekamy :)
    • wynagrodzenie:
    • na okresie próbnym: podstawa 4300 zł brutto + premia
    • po okresie próbnym: podstawa 4500 zł brutto + premia

    Benefity:

    • duży bezpłatny parking/węzeł komunikacji publicznej blisko firmy
    • możliwe 4 dni pracy zdalnej w miesiącu
    • w piątek - krótszy dzień pracy
    • dwa dni w ciągu roku przeznaczone na wolontariat pracowniczy
    • karta Multisport Plus
    • siatkówka w każdą środę w pobliskim liceum
    • zajęcia z języka angielskiego online raz w tygodniu
    • dostęp do platformy e-learningowej

    • posiadasz umiejętności sprzedażowe i jesteś dobrym negocjatorem - serio, u nas będziesz sprzedawać!
    • masz dobrą dykcję i mówisz tak, że inni Cię słuchają
    • samodzielnie zarządzasz własnym czasem oraz dobrze organizujesz pracę - stanowisko po wdrożeniu jest bardzo samodzielne
    • masz mnóstwo energii i angażujesz się w wykonywane zadania
    • masz doświadczenie (nawet niewielkie) w prowadzeniu rozmów telefonicznych

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij nam swoje CV, korzystając z formularza aplikacyjnego.
    2. Zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną
    3. Po rozmowie z rekruterem kolejnym etapem jest drugie spotkanie, na którym poznasz bezpośredniego przełożonego.
    4. Na spotkaniu zmierzysz się z zadaniem sprzedażowym.
    5. I na koniec decyzja – Twoja i nasza.

    PRO TIP od HR Librus - na spotkanie z nami nie musisz ubierać się bardzo elegancko - raczej luźno podchodzimy do tematu :)

    Wyślij swoje CV i dołącz do naszego #inspirującego zespołu!

    Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń – hr@librus.pl lub 609-605-692.

    Możesz też dowiedzieć się o nas więcej, zaglądając na naszą stronę kariery: www.librus.pl/kariera

    Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażMłodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń i relacji z klientem
    1 090 - 1 140 USD