Oferty
Ekspert/Ekspertka ds. Analityki Danych
Nowa
BI & Data

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Lidl Polska

Lidl Polska

Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

VBA

Microsoft Power Query

Microsoft Power BI

SQL

Python

Opis stanowiska

W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników.

Ponadto otrzymasz kupony rabatowe na święta, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Ekspert/Ekspertka ds. Analityki Danych

Twoje zadania:

  • Optymalizowanie procesów (rozwój automatyzacji) z użyciem Power Query, VBA, Python
  • Rozwój analiz i raportowania za pomocą narzędzi BI (m.in. Power BI)
  • Weryfikowanie realizacji określonych KPI oraz rekomendowanie zmian w zakresie ich optymalizacji
  • Analiza danych sprzedażowych ad hoc oraz śledzenie aktualnych trendów wraz z rekomendacją działań
  • Przygotowanie prognoz w oparciu o dane historyczne oraz bieżące trendy
  • Budowanie i sporządzanie cyklicznych raportów/prezentacji dla kadry zarządzającej

Twoje kompetencje:

  • Znajomość Power Query oraz VBA w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość SQL oraz Power BI
  • Doświadczenie w zakresie analizy danych, przygotowywania prezentacji i rekomendacji bazujących na wskaźnikach liczbowych (data driven solutions)
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz elastyczność w działaniu
  • Mile widziana znajomość języków programowania, np. Python
  • Mile widziane znajomość Power Automate oraz Power Apps
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
  • karta MultiSport / Medicover Sport
  • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

OCHRONA DANYCH i COMPLIANCE

Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności, dostępnej na stronie Polityka prywatności • Kariera Lidl. Z kolei regulacje dotyczące compliance, w tym obowiązująca procedura zgłoszeń wewnętrznych, dostępne są na stronie: Compliance (lidl.pl).

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj