• Wszystkie ofertyPiorunówLogistykaInneKierownik/Kierowniczka Sekcji ds. Komisjonowania Towaru
    Kierownik/Kierowniczka Sekcji ds. Komisjonowania Towaru
    Nowa
    Logistyka
    Lidl Polska

    Piorunów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

    W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Kierownik/Kierowniczka Sekcji ds. Komisjonowania Towaru.

    Twoje zadania

    • Organizacja pracy zespołu w przydzielonej sekcji w magazynie
    • Zarządzanie personelem w przydzielonej sekcji w magazynie (wybór, ocena, motywowanie oraz wspieranie rozwoju pracowników)
    • Analiza wyników
    • Koordynacja działań w ramach funkcjonowania wybranej sekcji w magazynie
    • Przestrzeganie przepisów BHP i zasad prawa pracy

    Twoje kompetencje

    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
    • Umiejętność zarządzania personelem, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • Gotowość do odbycia wielomiesięcznego szkolenia poza docelowym miejscem pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia
    • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia
    • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    OCHRONA DANYCH i COMPLIANCE

    Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności, dostępnej na stronie Polityka prywatności • Kariera Lidl. Z kolei regulacje dotyczące compliance, w tym obowiązująca procedura zgłoszeń wewnętrznych, dostępne są na stronie: Compliance (lidl.pl).

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

    W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

    Wszystkie ofertyPiorunówLogistykaInneKierownik/Kierowniczka Sekcji ds. Komisjonowania Towaru