• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior Client Success Specialist
    Junior Client Success Specialist
    Sprzedaż
    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    marketing

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    HubSpot

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako Junior Client Partner i rozwijaj się w dynamicznym świecie influencer marketingu!

    Lifetube to lider w świecie influencer marketingu i ekonomii twórców! Współpracujemy z czołowymi twórcami, tworząc kampanie dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce i w Europie. Jeśli masz zapał do sprzedaży, jesteś proaktywny i chcesz rozwijać swoją karierę w fascynującej branży, to idealne miejsce dla Ciebie! Szukamy Junior Client Partnera, który wesprze nasz zespół i pomoże docierać do nowych klientów.

    Kogo szukamy?

    Szukamy osoby, która:

    • ma energię, zapał i chęci, aby rozpocząć swoją karierę w sprzedaży
    • nie boi się wyzwań i nie poddaje się, nawet gdy usłyszy “nie”
    • jest zorientowana na cel i zmotywowana do zamykania transakcji
    • z łatwością nawiązuje kontakty i potrafi budować relacje z klientami
    • swobodnie korzysta z platform takich jak TikTok, Instagram, YouTube
    • jest zaangażowana, proaktywna i pełna energii do zdobywania nowych klientów
    • mile widziane: zainteresowanie influencer marketingiem i znajomość języka angielskiego

    Czy będziesz się zajmować?

    • wspieraniem największych marek w realizacji ich celów poprzez łączenie ich z topowymi influencerami
    • aktywnym poszukiwaniem nowych klientów i wsparciem w realizacji celów sprzedażowych
    • analizowaniem potrzeb klientów, aby współtworzyć wyjątkowe kampanie odpowiadające ich wymaganiom
    • wspieraniem zespołu w prowadzeniu negocjacji i przygotowywaniu prezentacji
    • budowaniem i utrzymywaniem długoterminowych relacji z klientami

    Co oferujemy?

    • świetny start w karierze sprzedażowej i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • naukę od doświadczonych koleżanek i kolegów z branży oraz rozwój Twoich umiejętności sprzedażowych
    • pracę w najszybciej rosnącej i najbardziej przyszłościowej gałęzi marketingu
    • wpływ na rozwój branży influencer marketingu w Polsce
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + motywujący system prowizyjny za wyniki
    • zgrany, wspierający zespół, z którym zrealizujesz wyjątkowe projekty
    • możliwości rozwoju i wzrastania wraz z organizacją
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon oraz dostęp do systemów IT
    • pracę hybrydową - spotykamy się w biurze w poniedziałki, wtorki i środy, ale nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji przez cały tydzień
    • skrócone godziny pracy w piątki - pracujemy do 15:00!
    • zniżki do teatrów i dostęp do platformy kafeteryjnej z dofinansowaniem opieki medycznej, karty multisport, zniżek na zakupy i więcej!

    Chcesz rozwijać swoją karierę w influencer marketingu?

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior Client Success Specialist