Oferty
Project Executive
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

analiza

content

marketing

komunikacja biznesowa

PR

język angielski

Mile widziane

SoMe

Opis stanowiska

Szukamy osoby nastawionej na rozwój i szlifowanie warsztatu PR. Jeśli interesują Cię różne aspekty komunikacji biznesowej, praca na danych, analiza i wyciąganie wniosków oraz pisanie - chętnie się z Tobą spotkamy. Cenimy lekkie pióro, pomysły out of the box, a także znajomość najnowszych trendów w komunikacji. W naszej firmie jest możliwość pracy nad projektami z branży przemysłowej, nowych technologii czy finansów. Znajomość narzędzi i doświadczenie w SoMe będzie niewątpliwym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z przełożonym przy bieżącej obsłudze klientów i realizacji projektów;
  • Wsparcie w tworzeniu strategii i planów komunikacyjnych w oparciu o bieżące potrzeby Klientów
  • Przeprowadzanie research’u i analizy, w celu tworzenia spójnych logicznie rekomendacji;
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby Klientów;
  • Współpraca, nawiązywanie relacji i bieżące kontakty z mediami;
  • Bieżący monitoring trendów z zakresu działań PR.

Czego oczekujemy?

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego i co najmniej rok w agencji PR;
  • doświadczenia w relacjach z Klientem;
  • znajomości narzędzi PR;
  • umiejętności tworzenia i redagowania tekstów;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B2)
  • praktycznych umiejętności tworzenia i dostosowywania przekazów do różnych grup interesariuszy;
  • ciekawości świata i orientacji w sytuacji gospodarczej;
  • budowania i utrzymywania relacji z dziennikarzami, ekspertami i influencerami.

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • pracę hybrydową;
  • dostęp do szkoleń,
  • udział w ciekawych projektach;
  • fajny zespół oparty na partnerskich relacjach;
  • dostęp do międzynarodowego know-how Edelman – największej na świecie agencji public relations;
  • prywatną opiekę medyczną i przekozackie biuro;
  • dodatkowe dni urlopu;
  • spotkania integracyjne.