• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    Link Visuals

    Warszawa
    1 267 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    kreatywność

    Adobe InDesign

    design

    Adobe XD

    organizacja pracy

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    język angielski

    UX/UI

    Opis stanowiska

    Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w tworzeniu treści wizualnych, filmowych i graficznych. Klienci cenią w nas to, że świadczymy usługi full-service - od koncepcji, przez produkcję, aż do promocji. Stworzyliśmy zespół animatorów, grafików, montażystów oraz project managerów, którzy z sukcesem realizują pomysły i plan takich marek jak Lindt, Amazon, BBC Earth czy Butcher's. Dołącz do nas!

    Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Graphic Designer

    Miejsce pracy: Warszawa

    Czym będziesz się zajmować

    • Tworzeniem kreatywnych koncepcji wizualnych dla klientów agencji.
    • Projektowaniem kompleksowych brandingów i identyfikacji wizualnej.
    • Projektowaniem stron internetowych, landing page i kart produktów.
    • Opracowywaniem oprawy graficznej materiałów ATL i BTL.
    • Przygotowywaniem projektów graficznych do druku.

    Czego oczekujemy od idealnego kandydata

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz bardzo dobrego portfolio.
    • Umiejętności pracowania z briefem i dostosowywania stylu do potrzeb projektu.
    • Bardzo dobrej znajomości i umiejętności pracy w programach z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, AdobeXD).
    • Najwyższej dbałości o estetykę, profesjonalne wykonanie oraz gotowości do dzielenia się wiedzą z resztą zespołu.
    • Znajomości zasad składu tekstu.
    • Kreatywności, a także otwartości na nowe pomysły oraz potrzeby klienta.

    Atutem będzie

    • Umiejętność tworzenia ilustracji i przygotowywania elementów animacji.
    • Znajomość standardów UX.
    • Podstawowa znajomość After Effects.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

    Oferujemy

    • Udział w realizacji ciekawych i różnorodnych projektów w rozwijającej się firmie.
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
    • Elastyczną formę współpracy.
    • Wysokość wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

    Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu, zapraszamy do przesłania CV wraz z portfolio.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.linkvisuals.pl

    1 267 - 2 281 USD

    B2B