Oferty
Operator kamery / Realizator wideo
Nowa
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

obsługa kamer DSLR

vMix

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w tworzeniu treści wizualnych, filmowych i graficznych. Klienci cenią w nas to, że świadczymy usługi full-service - od koncepcji, przez produkcję, aż do promocji. Stworzyliśmy zespół animatorów, grafików, montażystów oraz project managerów, którzy z sukcesem realizują pomysły i plan takich marek jak Lindt, Amazon, BBC Earth czy Butcher's. Dołącz do nas!

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nasze studio poszukuje doświadczonego i kreatywnego operatora kamery/realizatora wideo, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę nagrań różnorodnych formatów wideo, takich jak podcasty, vlogi, wywiady oraz inne produkcje audiowizualne.

Szukamy osoby, która potrafi efektywnie łączyć umiejętności techniczne z wyczuciem estetycznym, a także sprawnie pracować w dynamicznym środowisku studia produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kamer DSLR – ustawienia, konfiguracja i dostosowywanie do warunków nagraniowych
  • Realizacja nagrań na żywo z wykorzystaniem programu vMix
  • Praca ze światłem – umiejętność ustawienia oświetlenia studyjnego i dostosowania go do charakteru nagrania
  • Kadrowanie – znajomość zasad kompozycji obrazu i umiejętność kreowania estetycznych i profesjonalnych ujęć
  • Przygotowanie planu zdjęciowego – współpraca z zespołem przy tworzeniu optymalnych warunków do nagrań
  • Dbałość o jakość techniczną nagrań – kontrola poprawności obrazu i dźwięku
  • Postprodukcja wideo – mile widziana znajomość podstawowych programów do montażu (np. Adobe Premiere, DaVinci Resolve)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sprzętu i technologii wideo, w szczególności kamer DSLR oraz oświetlenia studyjnego
  • Znajomość oprogramowania vMix (lub pokrewnego) oraz umiejętność realizacji nagrań na żywo
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej
  • Komunikatywność i otwartość na sugestie i uwagi zespołu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Nowoczesne i kreatywne środowisko pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na nowe wyzwania w środowisku produkcji wideo, wyślij swoje CV oraz portfolio z dotychczasowymi realizacjami.