• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćMłodszy specjalista ds. Księgowości
    Młodszy specjalista ds. Księgowości
    Nowa
    Finanse
    Linkhouse

    1 140 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 140 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    podatki

    Microsoft Office

    analityczne myślenie

    Mile widziane

    Saldeo

    Revizor

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do naszego zespołu poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Księgowości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działań księgowych oraz administracyjnych, a także za operacje finansowe w firmie. Jest to idealna rola dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie księgowości i finansów.

    Obowiązki:

    • Wprowadzanie i weryfikacja danych księgowych w systemie
    • Wspieranie działań związanych z prowadzeniem pełnej księgowości firmy
    • Weryfikacja dokumentów finansowych (faktury, rozliczenia).
    • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku finansowego
    • Udział w przygotowywaniu raportów finansowych
    • Bieżąca współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Znajomość zasad księgowości i przepisów podatkowych
    • Mile widziane wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Znajomość systemów Saldeo, Revizor będzie dodatkowym atutem
    • Dokładność, sumienność oraz zdolność do analitycznego myślenia
    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz wyznaczania priorytetów
    • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

    Oferujemy:

    • Pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport
    • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między 7-9 - czas pracy 8h).

    Jeśli jesteś osobą dokładną, ambitną i chcesz rozwijać się w obszarze księgowości, czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćMłodszy specjalista ds. Księgowości
    1 140 USD

    Umowa zlecenia

    1 140 USD