Oferty
Likwidator szkód złożonych
Nowa
Consulting

Gliwice
5 000 - 14 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

odpowiedzialność

samodzielność

prawo jazdy kat. B

doradztwo

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

Mile widziane

MacOS

analiza

konsultant

Opis stanowiska

Dlaczego rekrutujemy i jak wygląda praca:

Chętnie zaprosimy do współpracy doświadczonych likwidatorów szkód majątkowych lub osoby z technicznym wykształceniem (średnim i wyższym) chcące rozwijać swoje kompetencje w kierunku niezależnego eksperta / audytora szkód majątkowych, w ramach rozbudowywanego na przestrzeni ostatnich 9 lat zespołu. Poszukujemy osób na terenie Śląska ale również dla pracy zdalnej w innych miastach na południu Polski, gdzie będziemy działać zdalnie.

Praca likwidatora szkód złożonych to głównie wnikliwa analiza dokumentacji technicznej, analiza zasadności roszczeń, weryfikacja rachunków strat związanych z usuwaniem szkód, ale też aktywny udział w postępowaniach likwidacyjnych (w powiązaniu z organizacją procesów naprawczych, nadzorem nad postępami usuwania szkód). Praca na tym stanowisku to również wykonywanie oględzin technicznych na terenie RP, co wiąże się z koniecznością wyjazdów służbowych, gdyż uważamy, że likwidator szkód złożonych powinien móc samodzielnie określić rozmiar szkody, zinwentaryzować mienie oraz ustalić przyczynę powstania szkody. Działania te wykonuje samodzielnie lub przy zaangażowaniu dodatkowych ekspertów branżowych włączanych do prac zespołu. Funkcję likwidatora szkód złożonych utożsamiamy z menedżerem projektów lub nadzorem eksperckim, więc jest to praca wymagająca, ale i rozwijająca kompetencje. Oferujemy zatem ciekawą pracę na różnorodnej tematyce, z możliwością zaangażowania się z szersze projekty organizacyjne.

Jako niezależna firma zewnętrzna rozwijamy doświadczony i zgrany zespół ekspertów z zakresu likwidacji szkód złożonych (majątkowych i OC). Współpracujemy m.in. z największymi Towarzystwami Ubezpieczeń.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy - działamy zadaniowo.
  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od wyników pracy.
  • Pracę w biurze w centrum Gliwic z możliwością pracy zdalnej (po wdrożeniu do zadań).
  • Wdrożenie i przeszkolenie do przewidzianych zadań.
  • Odpowiednie narzędzia do pracy, w tym dostęp do samochodów służbowych.

Nasze oczekiwania:

  • Ogólna wiedza z zakresu budownictwa i/lub budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielności w działaniach.
  • Biegła znajomości pakietu MS Office a przede wszystkim Word (mile widziane obycie w obsłudze komputerów działających w środowisku macOS).
  • Umiejętność sprawnego wykonywania dokumentów (opinii, analiz itp.)
  • Otwartość i komunikatywność (praca z wymagającym klientem).
  • Prawo Jazdy kat. B.
5 000 - 14 000 PLN

B2B

5 000 - 12 000 PLN