Oferty
Dyrektor ds. Aptek
Nowa
Zdrowie

Szczecin
15 000 - 30 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy

Mile widziane

dobra organizacja pracy

skuteczna komunikacja

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Rodzinnej Sieci Aptek ze Szczecina, poszukujemy doświadczonego i dynamicznego Dyrektora ds. Aptek, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie siecią aptek oraz wdrażanie strategii rozwoju operacyjnego i sprzedażowego na wyznaczonym obszarze. Idealny kandydat to lider z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, posiadający umiejętności zarządzania zespołami oraz rozwijania efektywnych relacji biznesowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Managerskim
  • Wykształcenie farmaceutyczne mile widziane
  • Znajomość programu Kamsoft
  • Zdolność do skutecznego zarządzania zespołem i budowania atmosfery sprzyjającej wysokiemu zaangażowaniu
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej
  • Prawo jazdy kat.B
  • Gotowość do krótkich wyjazdów na terenie woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego
  • Entuzjazm, energia i pasja w działaniu

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją strategii firmy, zgodnie z obowiązującą polityką przedsiębiorstwa
  • Budowanie i nadzór nad procesem rekrutacji zespołów, obejmujących kluczowe stanowiska, takie jak Koordynator ds. Zakupów, administracja oraz Zespoły Apteczne
  • Zarządzanie budżetem firmy
  • Motywowanie, wsparcie i rozwój pracowników
  • Raportowanie wyników biznesowych, monitorowanie i ocena realizacji kluczowych wskaźników efektywności
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych - targi, szkolenia, sympozja, spotkania regionalne
  • Kompleksowe zarządzanie procesami operacyjnymi w sieci aptek, we wszystkich obszarach jej działania
  • Inicjowanie i wspieranie działań w celu optymalizacji kosztów
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie celów biznesowych i finansowych
  • Aktywna współpraca z Zarządem firmy, jej księgowością oraz kadrami
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet medyczny Compensa
  • Medicover Sport
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Zaplanowany proces wdrożenia

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

15 000 - 30 000 PLN