• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaKierowca C+E
    Kierowca C+E
    Nowa
    Logistyka
    Luksmann SP. z o.o.

    Wrocław
    2 721 - 4 354 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. C+E

    Mile widziane

    język niemiecki

    kurs ADR

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Ogłoszenie o Pracę dla Kierowców C i CE w Niemczech – Firma LUKSMANN

    Firma LUKSMANN z siedzibą we Wrocławiu od 13 lat zajmuje się rekrutacją kierowców kat. C/CE do pracy w Niemczech. Zatrudnienie następuje bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, bez prowizji z Twojej wypłaty, co gwarantuje niemiecką umowę o pracę oraz dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych, w tym Kindergeld.

    Aktualne oferty: Oferujemy ponad 150 ofert w różnych lokalizacjach w Niemczech, takich jak Berlin, Kassel, Stuttgart, Hanower, Dortmund, Drezno, Lipsk, Lubeka, Rostock i inne.

    Zakres obowiązków:

    • Transport towarów w trasach krajowych po Niemczech lub międzynarodowych.
    • Praca w systemie: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/4, weekendy wolne lub inne – do wyboru przez kierowcę.
    • Możliwość wyboru zestawu, m.in.: solówka, plandeka, chłodnia, cysterna, walkingfloor, wywrotka, BDF, silos, firanka, naczepy lub przyczepy.

    Praca od zaraz – szybkie terminy przyjęć, rekrutacja możliwa nawet w 1 dzień!

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. C lub CE z kodem 95, karta kierowcy.
    • Mile widziane ADR-y.

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny).
    • Znajomość języka niemieckiego (polskojęzyczna dyspozycja dostępna w większości lokalizacji).

    Oferujemy:

    • Niemiecka umowa o pracę.
    • Wynagrodzenie od 2500€ do 4000€ brutto miesięcznie + ustawowe diety i premie.
    • Dodatkowy płatny urlop w systemach.
    • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej.
    • Opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych.
    • Praca do świadczeń socjalnych, w tym Kindergeld.
    • Pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia.
    • Pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego.
    • Pomoc polskiego dyspozytora na miejscu.
    • Zapewnione zakwaterowanie.

    Benefity:

    • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
    • Ryczałt na paliwo.
    • Parking dla pracowników.
    • Mieszkanie służbowe.

    Zainteresowanych prosimy o kontakt! Praca od zaraz!

    Wyślij CV na rekrutacja@luksmann.pl

    nr : 5.0.0. 8.0.0. 8.7.0

    Zapraszamy!

    2 721 - 4 354 USD