• Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaMechanik samochodowy-Niemcy-2/2 2000€- cały miesiąc 3750€-bezpośrednio
    Mechanik samochodowy-Niemcy-2/2 2000€- cały miesiąc 3750€-bezpośrednio
    Logistyka
    Luksmann SP. z o.o.

    Wrocław
    2 177 - 4 082 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    naprawa samochodów

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Marzysz o pracy w Niemczech jako Mechanik Aut Ciężarowych?

    To ogłoszenie jest dla Ciebie!

    LUKSMANN HR poszukuje mechaników do renomowanych niemieckich firm!

    Oferujemy:

    • Stałą pracę lub pracę w systemie 2/2, 3/1, 4/1.
    • Wybór lokalizacji: Lipsk, Fryburg, Frankfurt nad Menem, Kassel, Schwerin, Stuttgart, Norymberga.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2000-3750€ brutto na start, a przy pracy bez systemu, w systemach 2000-2700€ brutto.
    • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę lub pomoc w jego znalezieniu.
    • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
    • Sprawdzonych i rzetelnych pracodawców

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B.
    • Doświadczenie jako mechanik aut ciężarowych.
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

    Zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres: praca@luksmann.pl

    Więcej informacji pod numerem: 505500420 lub na stronie luksmann.pl

    Nie przegap tej szansy – dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w Niemczech!

    Wszystkie ofertyWrocławLogistykaKierowcaMechanik samochodowy-Niemcy-2/2 2000€- cały miesiąc 3750€-bezpośrednio
    2 177 - 4 082 USD