• Oferty
  • Wszystkie ofertyMannheimLogistykaKierowcaKierowca C+E
    Kierowca C+E
    Nowa
    Logistyka
    M&E Global

    Mannheim
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. C+E

    time management

    transport

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach zagranicznych i lokalnych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych.

    Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu wojskowego, pojazdów i samolotów.

    Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas wysyłając CV.

    Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce do pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę uwzględniającą regionalne dni wolne w święta i płatny urlop,
    • praca od poniedziałku do piątku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie płatne w Euro,
    • dodatek na pokrycie kosztów utrzymania,
    • dofinansowanie do kosztów podróży,
    • wsparcie w zakwaterowaniu,
    • system poleceń pracowniczych.

    Nasze wymagania

    • prawo jazdy kategorii C lub mile widziane C+E,
    • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • rzetelność i sumienność wykonywanej pracy,
    • chęć do nauki i otwartość na nowe wyzwania.

    Twój zakres obowiązków

    • kierowanie i obsługa pojazdu na placu manewrowym,
    • przewóz załadunku pomiędzy bazami,
    • zabezpieczanie towaru w celu bezpiecznego transportu,
    • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i raportowanie wykonanej pracy.