• Oferty
  • Wszystkie ofertyDülmenInżynieriaInneMechanik Generatorów
    Mechanik Generatorów
    Nowa
    Inżynieria
    M&E Global

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    mechanika

    schematy elektryczne

    elektryka

    power generator

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach zagranicznych i lokalnych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych.

    Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu wojskowego, pojazdów i samolotów.

    Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas wysyłając CV przez naciśnięcie „Aplikuj”.

    Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce do pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

    Praca na tym stanowisku da Ci unikatową możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji w niespotykanym środowisku. Wraz ze współpracownikami będziesz pracował w bazie militarnej Stanów Zjednoczonych gdzie znajdziesz prawdziwie dynamiczną atmosferę pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • Montaż naprawa i serwis generatorów diesla i gazowych do 100 000 woltów,
    • Prowadzenie rejestrów wymaganych napraw, zużytych części i czasu pracy,
    • Korzystanie z amperomierzy, woltomierzy, watomierzy i innych urządzeń testujących do prawidłowego diagnozowania usterek i naprawy,
    • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków.

    Nasze wymagania

    • Wyksztalcenie średnie/zawodowe o profilu elektrycznym,
    • Doświadczenie w pracy z schematami elektrycznymi,
    • Przeprowadzanie przeglądów technicznych,
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Dodatek na pokrycie kosztów utrzymania,
    • Dofinansowanie do kosztów podroży,
    • Niemiecką umowę o pracę uwzględniającą regionalne dni wolne w święta i urlop,
    • System poleceń pracowniczych.