• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Paid Social Media Specialist
    Paid Social Media Specialist
    Nowa
    Marketing
    Maczfit Foods Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics 4

    performance marketing

    Meta Ads

    Mile widziane

    martech

    Display&Video 360

    TikTok

    certyfikaty

    platformy afiliacyjne

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Maczfit Foods – część Grupy Kapitałowej Żabka dostarcza pełnowartościowe i zbilansowane posiłki konsumentom do blisko 2800 lokalizacji na terenie całego kraju. Catering dietetyczny odpowiada na potrzeby osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wychodzi naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestyle’owym.

    Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia do tysięcy polskich domów posiłków restauracyjnej klasy, czyniąc życie naszych klientów zdrowszym, prostszym i wygodniejszym.

    Pracownikom Maczfit Foods oferujemy stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego w firmie, która wyznacza trendy i nadaje tempo rozwoju branży.

    Dołącz do #TeamMaczfit i bądź z nami o krok przed wszystkimi!

    🏠 możliwości pracy zdalnej 2 dni w tygodniu, 3 dni praca z biura w Wilanowie.

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie kampanii online - w tym uruchamianie kampanii, monitorowanie, optymalizacja i raportowanie wyników. Przede wszystkim w systemie Meta Ads, jednak wymagana otwartość na wykorzystanie/naukę nowych kanałów
    • Optymalizacja działań marketingowych oraz szukanie możliwości ekspansji i skalowania reklam płatnych na różnych etapach lejka.
    • Realizacja KPIs związanych bezpośrednio z ruchem i sprzedażą.
    • Współtworzenie strategii marketingowej oraz planów sezonowych kampanii digital.
    • Testowanie nowych narzędzi i rozwiązań marketingowych.
    • Umiejętność analizy efektywności prowadzonych działań oraz formułowania wniosków i rekomendacji.

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w Performance Marketingu.
    • Bardzo dobra znajomość Meta Ads. Mile widziane doświadczenie w innych systemach, takich jak TikTok, Pinterest, Google Ads, Display&Video 360, platformy afiliacyjne itp.
    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics 4 lub innych narzędzi analitycznych.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawność w operowaniu liczbami.
    • Mile widziane aktualne certyfikaty Blueprint, DIMAQ, Google Ads, Google Analytics 4.
    • Doświadczenie w pracy na innych narzędziach MarTech będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • bardzo wysokie zniżki na firmowe produkty i usługi
    • kawa / herbata
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne
    • Program Wsparcia Pracowników (EAP)