Oferty
Inżynier Procesu
Inżynieria

Krotoszyn
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

język angielski

proces toczenia

język niemiecki

Opis stanowiska

Twoja rola i obowiązki:

  • Projektowanie i prowadzenie procesów związanych z procesem toczenia
  • Rozwój nowych technologii, polepszenia jakości i obniżki kosztów wytwarzania wyrobów
  • Opracowanie, weryfikacja i emisja dokumentacji technologicznej wyrobów
  • Nadzór technologiczny nad wdrożeniem i przestrzeganiem procesów technologicznych w produkcji.
  • Kontakt z dostawcami narzędzi, przeprowadzanie prób narzędzi, materiałów i nowych technologii.
  • Współudział w pracach nad rozwojem produktów i materiałów do produkcji

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatniego roku studiów inżynierskich/ magisterskich
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Umiejętność współpracy, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu AutoCad oraz MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesu toczenia

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy