Oferty
Mechatronik/Elektomechanik/Automatyk - zakład filtrów
Inżynieria

Krotoszyn
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

SEP

CNC

PLC

Opis stanowiska

Twoja rola i obowiązki:

  • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych.
  • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe).

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (Mechatronik, Elektronik, Mechanik, Automatyk)
  • Znajomość układów pneumatycznych i hydrauliczych
  • Znajomość czujników optycznych min. czyjników wizyjnych DMC
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widzialne SEP G2,G3)
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw).
  • Gotowość do pracy w systemie IV bryg. (2 dni III zm, 2 dni II zm, 2 dni I zm, 2 dni wolne).
  • Umiejętność diagnozowania sterowników CNC, PLC Siemens

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (premia relokacyjna)
  • Pomoc ekspertów w dziedzinie finansów, prawa oraz porady indywidualne
  • Dojazd autobusem zakładowym z okolicznych miejscowości: Krotoszyn, Kobylin, Milicz, Odolanów, Ostrów Wlkp., Pleszew, Jarocin
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy