Oferty
Specjalista/tka ds. płac
HR

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

SAP

język angielski

Płatnik

przepisy podatkowe

Opis stanowiska

Twoja rola i obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej pracowników (ok 700 osób)
  • Naliczanie i wypłata wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców i praktykantów
  • Naliczanie zasiłków i wypłata świadczeń pracowniczych
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Rozliczanie i wysyłanie deklaracji ZUS oraz PPK
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących wynagrodzeń
  • Uczestniczenie w projektach HR: optymalizacje procesów, wdrażanie zmian w systemach HR

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie zawodowe w naliczaniu wynagrodzeń zdobyte w obszarze płac lub księgowości
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy, ZUS, PFRON, PPK oraz księgowości
  • Dobra znajomość SAP, MS Excel oraz Płatnika
  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym prywatny program opieki medycznej, multisport, ubezpieczenie grupowe, karta edenred)
  • Stanie się częścią nowej firmy, w której bardzo zależy nam na doskonałej atmosferze w pracy
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, której produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie
  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających 100 km od miejsca pracy
  • Kursy językowe
  • Program premiowy za polecenie
  • Elastyczny czas pracy i home office