• Oferty
    SEO Specialist
    Nowa
    SEO
    Manley

    2 028 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Ahrefs

    HTML

    SEO

    odpowiedzialność

    Google Search Console

    samodzielność

    Google Analytics

    CSS

    Mile widziane

    PrestaShop

    Locker Studio

    Wordpress

    PHP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    To może być oferta dla Ciebie, jeśli:

    • pozycjonowanie to coś, co naprawdę Cię fascynuje, a osiągnięte wyniki motywują Cię do ciągłego rozwoju,
    • poszukujesz zespołu, którego chcesz się stać częścią na lata,
    • doskwiera Ci głód wiedzy, który karmisz nowymi informacjami,
    • ciągle samodzielnie się rozwijasz, poszukując nowych metod i rozwiązań,
    • znasz branżowe standardy, ale potrafisz wychodzić poza schemat i testować innowacyjne podejścia do SEO,
    • jesteś analityczny i wnikliwy – potrafisz dogłębnie analizować dane, wyciągać wnioski i proponować skuteczne rozwiązania,
    • dbając o najdrobniejsze szczegóły, zawsze stawiasz na jakość – wolisz dopracowane rozwiązania niż działania "na ilość",
    • zwracasz uwagę na najdrobniejsze szczegóły, dbając o techniczną poprawność każdego elementu,
    • jesteś sumienny, terminowy i organizujesz swoją pracę tak, aby wszystko było gotowe na czas,
    • potrafisz przyjąć i przekazać konstruktywną krytykę, ucząc się na błędach i wyciągając wnioski,
    • potrafisz uzasadnić swoje decyzje i rozwiązania, opierając się na danych i doświadczeniu,
    • chętnie dzielisz się wiedzą z zespołem, wspierając jego rozwój,
    • nie boisz się wyzwań – praca przy wielu projektach daje Ci motywację i rozwija Cię zawodowo,
    • bierzesz odpowiedzialność za swoje projekty i możesz działać bez ciągłego nadzoru, samodzielnie organizując swoją pracę - można na Tobie polegać,
    • nie boisz się trudnych klientów – wyzwania motywują Cię do szukania najlepszych rozwiązań,
    • angażujesz się w działania swoje i zespołu - potrafisz wejść w buty osoby zarządzającej projektem,

    a jednocześnie…

    • rozumiesz, że SEO to nie tylko techniczna optymalizacja, ale narzędzie do osiągania konkretnych celów biznesowych,
    • masz udokumentowane sukcesy w pozycjonowaniu i potrafisz się nimi pochwalić,
    • chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy w oparciu o uczciwość i sumienną pracę,
    • cenisz sobie wartościowy i praktyczny content, który spełnia potrzeby odbiorców,
    • jesteś pozytywnie nastawiony do możliwości, jakie niesie AI i chętnie korzystasz z najnowocześniejszych narzędzi, by ułatwiać sobie pracę,
    • stale doskonalisz narzędzia i procesy w swoim środowisku pracy, szukając sposobów na ich optymalizację,
    • dobrze przyjmujesz i przekazujesz informację zwrotną,
    • korzystasz z zagranicznych źródeł wiedzy i śledzisz międzynarodowe trendy,

    …to być może jesteś osobą której poszukujemy do jeszcze lepszego pozycjonowania stron internetowych. Szukamy bowiem doświadczonej, zaangażowanej osoby, która chce osiągać jak najwyższe pozycje dla klientów.

    To zdecydowanie NIE JEST oferta dla Ciebie, jeśli:

    • Twoja wiedza opiera się tylko na kursach SEO, a brakuje Ci praktyki,
    • wyręczasz się gotowymi rozwiązaniami, zamiast szukać własnych dróg,
    • wolisz wygenerować w 100% z gotowych narzędzi audyt SEO, niż samemu wnikliwie go przeprowadzić w oparciu o różne narzędzia,
    • unikasz odpowiedzialności – nie lubisz podejmować decyzji i wolisz, gdy ktoś kieruje Twoją pracą krok po kroku,
    • nie znasz pojęć technicznych SEO, takich jak linki kanoniczne, i nie widzisz potrzeby ich stosowania,
    • Twoje pozycjonowanie ogranicza się do optymalizacji meta title, meta description i pozyskania linków tylko z katalogów NAP,
    • potrzebujesz stałego kontaktu z innymi, zamiast działać samodzielnie i niezależnie,
    • nie radzisz sobie z krytyką – traktujesz ją jako atak i nie wyciągasz z niej wniosków,
    • nie radzisz sobie z organizacją pracy i potrzebujesz stałego nadzoru,
    • nie rozwijasz się – nie śledzisz zmian w branży i opierasz się na przestarzałych metodach.

    Kilka słów o nas

    Jesteśmy rozwijającą się agencją marketingową - Manley, specjalizującą się w działaniach SEO i SEM. Od 8 lat pomagamy klientom osiągać sukcesy w internecie. Nie jesteśmy korporacją – stawiamy na długofalowe relacje oparte na uczciwości, sumienności i jakości.

    Naszą największą satysfakcją są sukcesy klientów – wielu z nich, dzięki naszej pomocy, przekształciło się z małych, lokalnych firm w ogólnopolskie marki, osiągając czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne frazy.

    Zawsze walczymy o najlepsze pozycje, dlatego dużo analizujemy, testujemy i szukamy nowych, nieszablonowych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdym projekcie, stawiając na jakość, a nie ilość.

    Chcemy, żebyś działał samodzielnie i miał realny wpływ na realizację zadań. W przyszłości będziesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu całego zespołu SEO, ale na początku skupisz się na rozwijaniu obecnych projektów.

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, mieć realny wpływ na wyniki klientów i być częścią zespołu, który docenia kreatywność i zaangażowanie – to może być miejsce dla Ciebie!

    Przy jakich projektach będziemy współpracować?

    Pozycjonujemy różnorodnych klientów posiadających strony i sklepy internetowe działających na rynkach lokalnych i globalnych. Współpracujemy z klientami, których serwisy oparte są o WordPress, PrestaShop lub nasz autorski CMS / Laravel (odchodzimy od niego). Branże są zróżnicowane – od ogólnopolskich sklepów internetowych sprzedających rowery, producentów kominów czy lokalne firmy budowlane. Nie ma u nas określonych reguł – każdy projekt to nowe wyzwanie i możliwość rozwoju. Mamy dla Ciebie mały test. W formularzu aplikacyjnym w dowolnym miejscu użyj słowa „Mars”.

    Na czym będzie polegała praca na stanowisku SEO Specialist?

    Będziesz mieć realny wpływ na wyniki klientów i rozwój ich biznesów. Twoje główne zadania to:

    • pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – będziesz odpowiedzialny za osiąganie jak najlepszych wyników dla naszych klientów,
    • prowadzenie projektów SEO – opracowywanie i wdrażanie strategii pozycjonowania,
    • przeprowadzanie audytów SEO – analiza stron pod kątem technicznym i contentowym, identyfikacja obszarów do poprawy,
    • optymalizacja on-site, off-site, content – wdrażanie działań poprawiających widoczność i pozycję stron,
    • planowanie i koordynowanie tworzenia treści – współpraca z copywriterami, tworzenie wytycznych i publikacja treści,
    • prowadzenie kampanii link building – planowanie i realizacja strategii pozyskiwania wartościowych linków,
    • analiza konkurencji – śledzenie działań konkurencji i szukanie lepszych rozwiązań,
    • poszukiwanie nowych miejsc do publikacji – poszukiwanie wartościowych miejsc i negocjacje w celu pozyskiwania cennych linków,
    • współpraca przy tworzeniu procesów – udział w tworzeniu procedur i standardów pracy, które wpłyną na rozwój firmy,
    • ocena stron klientów – pomoc przy tworzeniu ofert dla klientów,
    • raportowanie wyników – przygotowywanie raportów dla klientów i prezentowanie osiągniętych efektów.

    Dodatkowo, cenimy uczciwość i rzetelność – nigdy nie oszukujemy klientów i stawiamy na jakość, a nie masową produkcję. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności, to ta praca jest dla Ciebie!

    Oferowane warunki:

    • praca, w której chcesz zostać na długie lata,
    • wynagrodzenie stałe: 8 000 - 10 000 zł netto + VAT na umowie B2B ( własna działalność gospodarcza) lub umowa o pracę (z wynagrodzeniem w ramach tych samych kosztów pracodawcy),
    • forma umowy: własna działalność gospodarcza lub umowa o pracę, wybierz formę, która najbardziej Ci odpowiada,
    • godziny pracy: pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 / 9:00-17:00. Wychodzimy z założenia, że w weekend to doskonały czas do odpoczynku,
    • urlop: 26 dni płatnych wolnych na umowę B2B (na umowie o pracę dni wolne zgodne z kodeksem pracy) plus oczywiście wszystkie święta i dni ustawowo wolne,
    • miejsce pracy: praca całkowicie zdalna, model „no office”, czyli możesz pracować tam gdzie chcesz (o ile jest tam dobry dostęp do internetu)
    • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy dostaniesz od nas: wysokiej klasy laptop (lub komputer stacjonarny, jeśli wolisz), dodatkowe monitory, potrzebne oprogramowanie - wszelkie tego typu koszty bierzemy na siebie,
    • wsparcie doświadczonego lidera, od którego będziesz mógł się uczyć, jak być jeszcze lepszym w tym, co robisz,
    • ogromne możliwości rozwoju, bo wiemy, że warto inwestować w naszych pracowników – będziesz mieć własny budżet na zakup książek na koszt firmy, dodatkowych szkoleń oraz konferencji, jeśli tylko okażą się potrzebne.

    • odpowiedziałeś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia,
    • masz minimum 2 lata doświadczenia w SEO i możesz pochwalić się udokumentowanymi sukcesami,
    • umiesz pracować zdalnie – jesteś samodzielny, komunikatywny, potrafisz zarządzać swoim czasem, by codziennie dostarczać konkretne efekty,
    • znasz i korzystasz z narzędzi takich jak: Ahrefs, Screaming Frog, Clusteric, Senuto/Semstorm, Google Search Console, Google Analitycs 4, Google Tag Manager,
    • posiadasz wiedzę techniczną z zakresu HTML, CSS, JS (mile widziane PHP) i doświadczenie z najpopularniejszymi systemami CMS.

    Chcesz aplikować?

    Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy, wyślij nam swoje CV w języku polskim w PDF-ie i uzupełnij ankietę.

    UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że włożysz wysiłek w to, aby pokazać, że to Ciebie szukamy. Powodzenia!

    2 028 - 2 535 USD

    B2B