• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Mid/ Senior Performance Marketing Specialist
    Mid/ Senior Performance Marketing Specialist
    Marketing
    Many Mornings

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Paid Social

    SEM

    Meta Ads

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Many Mornings to brand, który koloruje stopy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Zbudowaliśmy globalną społeczność i razem kroczymy przez życie w skarpetkach nie do pary. Tworzą nas ludzie pełni pasji, którzy nie boją się wyzwań i ważnych idei. Od 10 lat rozwijamy markę, która dodaje odrobinę uśmiechu każdego poranka!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Paid Social Specialist, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań performance marketingu w kanale paid social (Meta, TikTok) wspierając naszą ekspansję na rynki europejskie oraz do USA.

    Twoje obowiązki:

    • Zarządzanie kampaniami w Polsce i na rynkach zagranicznych w tym ich konfiguracja, codzienny monitoring i optymalizacja
    • Regularna analiza i raportowanie wyników działań reklamowych
    • Zarządzanie budżetami kampanii, oszacowanie miesięcznych kosztów i zapewnienie zgodności z ogólną strategią marketingową
    • Współpraca z Brand Marketingiem, IT, Produktem przy tworzeniu i planowaniu akcji marketingowo/sprzedażowych
    • Analiza trendów konsumenckich i innych istotnych wskaźników w celu udoskonalenia strategii

    Oczekujemy:

    • Masz 2-3 lata doświadczenia w profesjonalnym zarządzaniu kampaniami paid social, z uwzględnieniem kampanii produktowych.
    • Bardzo dobrze obsługujesz Google Sheets lub Excel.
    • Posiadasz zaawansowaną znajomość języka angielskiego i polskiego (znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem).
    • Jesteś nastawiony na wyniki i pasjonuje Cię osiąganie ambitnych KPI
    • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku, z zaangażowaniem podchodzisz do realizacji zadań i potrafisz przejąć odpowiedzialność za swój obszar działania.

    Mile widziane:

    • Codziennie nosisz nasze skarpetki!

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie z jasnymi i przejrzystymi wartościami, które budują naszą kulturę organizacyjną.
    • Elastyczność pracy zdalnej.
    • Budżet na szkolenia dla rozwoju osobistego i zespołowego.
    • Kompleksowe świadczenia zdrowotne i karnet na siłownię.
    • Autonomię i możliwość podejmowania decyzji—oczekujemy konkretnych wyników, ale dajemy swobodę w ich osiąganiu.

    Czujesz, że jesteś przyszłym bohaterem Paid Social w Many Mornings? Aplikuj teraz!

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Mid/ Senior Performance Marketing Specialist