• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Google&Meta Ads Specialist
    Google&Meta Ads Specialist
    Nowa
    Marketing
    Marketing Hackers

    1 521 - 2 281 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    reklamy

    pomysłowość

    Google Analytics

    Google Ads

    odpowiedzialność

    e-commerce

    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

     Jesteśmy Marketing Hackers - partnerem wspierającym wzrost klientów w kanale digital.

    Co nas wyróżnia? Nasi Klienci widzą w nas przedłużenie swojego zespołu. Znamy ich biznes od podszewki i mamy dostęp do kluczowych danych, które często są niedostępne dla wielu innych podmiotów. Dzięki temu tworzymy rozwiązania, które idealnie wpisują się w unikalne aspekty ich biznesu ;)

    Co więcej? Zakup mediów paid to dla nas tylko uzupełnienie naszych działań, a nie ich core. Pracujesz tu z ludźmi, którzy na co dzień tworzą strategię digitalową – nasz główny produkt, budują lejki sprzedażowe, tworzą kreacje, Landing Pages, zajmują się automatyzacją i znają panele Google Ads i Meta jak własną kieszeń.

    Nasza wyjątkowość? Nasze wsparcie we współpracy niejednokrotnie wykracza poza strategię i komunikację - wpływamy na produkt biznesowy jeżeli to w nim widzimy hamulcowego wzrostu. Szukamy rozwiązań, które nie zrewolucjonizują procesu Klienta, a będą jedynie liftingiem, który podniesie wartość produktu i wyróżni go na rynku.

    Z kim pracowaliśmy lub pracujemy? NAOKO Store, Forum Media, Wydawnictwo Bauer, Muscat, K.Hebda, Autoreduta, Mediarun, GLOV i inni.

    Obecnie poszukujemy Google&Meta Ads Specialist z 2-3 letnim doświadczeniem, który biegle porusza się w panelach reklamowych i ma doświadczenie w optymalizacji pod kątem performance.

    Za co będziesz odpowiedzialny/a?

    • Tworzenie, zarządzanie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads i Meta Ads
    • Analiza danych i raportowanie wyników kampanii
    • Optymalizacja kampanii pod kątem performance i ROI
    • Śledzenie trendów i nowości w obszarze reklamy online
    • Współpraca z zespołem w celu tworzenia kompleksowych strategii marketingowych
    • Doradztwo klientom w zakresie najlepszych praktyk reklamowych

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • 2-3 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads i Meta Ads
    • Biegłej znajomości platform Google Ads i Meta Ads oraz ich narzędzi
    • Doświadczenia w optymalizacji kampanii pod kątem performance
    • Umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków
    • Znajomości Google Analytics i innych narzędzi analitycznych
    • Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji
    • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
    • Chęci ciągłego rozwoju i uczenia się

    Co oferujemy?

    • Pełnoetatową pracę w 100% zdalnie.
    • Dostęp do projektów rozwojowych, gdzie z jednej strony, pracując z nami, uczestniczysz w rozwoju naszej agencji i masz wgląd w działalność wielu klientów.
    • Praca z ekspertami, gdzie w 3 miesiące nauczysz się więcej niż gdzie indziej w rok. To szansa na kreatywne wyżycie się i rozwijanie pomysłów w otoczeniu wyjadaczy branżowych;)
    • Wspieramy elastyczny czas pracy/ Jeśli potrzebujesz wyjść w godzinach służbowych, na mani albo podjechać do warsztatu samochodowego, to u nas to możliwe 😉 Dla nas kluczowe jest, aby praca była wykonana zgodnie z oczekiwaniami i na czas.
    • Dostęp do szkoleń o wartości 2500 zł rocznie.
    • Prywatną opiekę zdrowotną LUX MED.
    1 521 - 2 281 USD

    Dowolna