• Wszystkie ofertyBydgoszczMarketingSocial mediaSocial Media Team Leader
    Social Media Team Leader
    Marketing
    MARTI FOX CONSULTANCY - FZCO

    1 521 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media

    strategiczne planowanie

    praca z klientem

    zarządzanie zespołem

    ChatGPT

    zarządzanie projektami

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SOCIAL MEDIA TEAM LEADER

    Wynagrodzenie: 6000 - 11 000 zł netto

    Czy chcesz wykorzystać swoją pasję do mediów społecznościowych, aby tworzyć kreatywne i Viralowe treści, które pomagają budować najbardziej rozpoznawalne marki osobiste w Polsce? Jeśli marzysz o pracy, gdzie Twoja kreatywność i strategiczne podejście do generowania potencjalnych klientów z Social Mediów mają realny wpływ na sukces firmy i sukces klientów, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!

    Dołącz do zespołu InstaSZEFOWA, który pomaga budować marki osobiste, odnoszące największe sukcesy w Polsce. Jako Social Media Team Leader będziesz pracować nad strategią Marti Fox, aby przyciągnąć więcej klientów do programu mentoringowego InstaSZEFOWA Biz, a także współpracować z tymi klientami, wspierając ich w budowaniu ich własnych marek osobistych, które mają znaczenie na rynku.

    Twoje zadania będą obejmować tworzenie i zarządzanie treściami, które nie tylko angażują, ale prowadzą do spektakularnych wyników na platformach takich jak Instagram, Facebook, TikTok i YouTube. Jeśli czujesz, że Twoje serce bije szybciej na myśl o budowaniu społeczności, opracowywaniu strategii Social Media i Sprzedaży, działaniu ze sztuczną inteligencją i współpracy z klientami, którzy z naszą pomocą stają się liderami w swojej branży, to czekamy właśnie na Ciebie! Razem z nami twórz historie sukcesu, które budują lojalność, zaufanie i rozpoznawalność na rynku.

    Kluczowe Obowiązki

    • Tworzenie i zarządzanie treściami: Opracowywanie kreatywnych i strategicznych hooków, skryptów i CTA do rolek, postów, reklam, InstaStory oraz publikowanie ich na Instagramie, Facebooku, TikToku i YouTube, z naciskiem na angażowanie odbiorców i generowanie leadów.
    • Wyszukiwanie inspiracji: Śledzenie trendów i wyszukiwanie viralowych pomysłów, które przyciągną uwagę odbiorców.
    • Zarządzanie Content Plannerem i zespołem: Koordynacja harmonogramu publikacji oraz współpraca z zespołem Reel Makerów i Teamu Social Media, aby zapewnić spójność i skuteczność działań. Rekrutacja nowych członków zespołu.
    • Rozwój strategii Social Media firmy: Opracowywanie długoterminowej strategii Social Media, która zwiększa rozpoznawalność marki, angażuje społeczność i wspiera cele sprzedażowe.
    • Koordynacja działań marketingowych i sprzedażowych: Współpraca z zespołami w firmie w celu dopasowania działań social media do strategii marketingowej i sprzedażowej.
    • Wsparcie klientów i organizacja wydarzeń: Udzielanie klientom pomocy i konsultacji, wspieranie ich w budowaniu marek osobistych oraz organizowanie wydarzeń firmowych, takich jak konferencje i webinary.
    • Zarządzanie społecznością edukacyjną: Aktywne angażowanie społeczności InstaSZEFOWA Biz, wspieranie jej członków, odpowiadanie na pytania oraz monitorowanie postępów klientów.
    • Moderacja i monitorowanie: Odpowiadanie na komentarze i wiadomości, moderowanie grup społecznościowych oraz dbanie o pozytywną atmosferę wśród obserwujących.
    • Analiza KPI i konkurencji: Monitorowanie wyników kampanii, analiza kluczowych wskaźników oraz rekomendowanie usprawnień w strategii na podstawie badań konkurencji.

    Rezultaty

    • Zwiększenie liczby leadów i klientów – Dzięki odpowiednio dopasowanej strategii Social Media oraz optymalizacji kampanii lead generation, firma odnotuje wzrost liczby potencjalnych klientów, a wsparcie działu sprzedażowego zwiększy skuteczność konwersji.
    • Wzrost rozpoznawalności marki – Tworzone kampanie Social Media przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności marki Marti Fox i klientów InstaSZEFOWA Biz, co zwiększy ich autorytet w branży oraz zbuduje większe społeczności wokół marek osobistych.
    • Zwiększenie efektywności zespołu – Skuteczne zarządzanie Content Plannerem i zespołem Reel Makerów pozwoli na optymalne wykorzystanie zasobów, co przełoży się na wyższą jakość i częstotliwość publikacji, a także na lepsze wyniki działań marketingowych i sprzedażowych.
    • Generowanie sukcesów klientów – Efektywna moderacja oraz wspieranie użytkowników w budowaniu ich marek osobistych doprowadzą do osiągnięcia przez nich sukcesów na rynku, co wzmocni relacje i lojalność klientów wobec InstaSZEFOWA Biz.

    Czego oczekujemy

    • Udowodnione doświadczenie w zarządzaniu social media – Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu treściami na platformach takich jak Instagram, Facebook, TikTok i YouTube. Znajomość trendów, algorytmów i najlepszych praktyk.
    • Kreatywność i zmysł strategiczny – Umiejętność tworzenia angażujących treści, które rezonują z odbiorcami oraz opracowywania strategii, które przyciągają nowych klientów i wspierają cele biznesowe.
    • Udowodniona umiejętność zarządzania zespołem – Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu kreatywnego, zarządzaniu harmonogramem publikacji i prowadzeniu projektów z zakresu Social Media.
    • Znajomość narzędzi social media i AI – Biegłość w korzystaniu z narzędzi do planowania treści (Content Planner), Manychat oraz podstawowe umiejętności w ustawianiu reklam Facebook Ads. Znajomość narzędzi AI do analizy wyników będzie dodatkowym atutem.
    • Analityczne podejście – Zdolność do monitorowania i interpretowania KPI, analizy konkurencji i rekomendowania usprawnień w strategii Social Media w oparciu o wyniki.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne – Umiejętność współpracy z klientami, działami wewnętrznymi oraz moderacji społeczności online w sposób, który buduje zaangażowanie i lojalność.
    • Proaktywność i samodzielność – Inicjatywa w wyszukiwaniu nowych rozwiązań, pomysłów i optymalizacji, gotowość do szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby rynku i klientów.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2) – Umiejętność płynnej komunikacji z klientami oraz współpracy w międzynarodowym środowisku.
    • Zainteresowanie ciągłym rozwojem osobistym i zawodowym – Gotowość do nauki, rozwijania nowych umiejętności oraz uczestniczenia w szkoleniach, aby nieustannie doskonalić swoje kompetencje.
    • Umiejętność pracy w zespole – Gotowość do promowania wspierającego i ambitnego środowiska pracy, w którym współpraca i wspólny rozwój są kluczowe.

    Co oferujemy:

    • Możliwość pracy zdalnej: Zapewniamy elastyczność w wyborze miejsca pracy, co pozwoli Ci na lepsze zbalansowanie życia zawodowego i prywatnego, jednocześnie realizując swoje obowiązki w dynamicznym środowisku.
    • 28 dni płatnego urlopu: Dbamy o Twoje zdrowie i odpoczynek, dlatego oferujemy aż 28 dni płatnego urlopu, abyś mógł/mogła w pełni zregenerować siły i wrócić do pracy z nową energią.
    • Rozwój osobisty i zawodowy: Inwestujemy w Twój rozwój! Oferujemy dostęp do szkoleń, warsztatów i programów mentoringowych, które pomogą Ci nieustannie poszerzać swoje umiejętności oraz rozwijać karierę w dziedzinie social media.
    • Realny wpływ na rozwój marek osobistych: Będziesz mieć kluczowy wkład w budowanie najbardziej rozpoznawalnych marek osobistych w Polsce, pracując nad strategią Marti Fox i wspierając klientów InstaSZEFOWA Biz w osiąganiu sukcesów.
    • Dynamiczne środowisko pracy: Praca w naszej firmie to więcej niż codzienne obowiązki – to okazja do wprowadzenia innowacji i bycia częścią zespołu, który przekształca rynek social media w Polsce.
    • Inspirujące miejsce pracy: Dołączysz do zespołu pełnego pasjonatów, którzy nieustannie się doskonalą i wymieniają pomysłami, tworząc kreatywną, wspierającą atmosferę, która sprzyja innowacyjnym rozwiązaniom.
    • Praca z liderami branży: Współpraca z Marti Fox i najlepszymi ekspertami w dziedzinie social media, która pozwoli Ci na zdobycie cennych doświadczeń i kontaktów zawodowych w branży.

    Nasze Kluczowe Wartości

    Nasze wartości są żywymi zasadami, które kształtują każdą decyzję i każde działanie w naszej firmie. Idealny kandydat na to stanowisko to osoba, która nie tylko rozumie te wartości, ale także głęboko się z nimi identyfikuje i jest gotowa je promować każdego dnia.

    Zaangażowanie w Doskonałość

    Stawiamy na ciągłe dążenie do bycia coraz lepszym we wszystkich aspektach naszej działalności. Podobnie jak najlepsze drużyny sportowe, które nieustannie szlifują swoje umiejętności, my również dążymy do bycia najlepszymi w tym, co robimy. Każdy dzień to dla nas nowa szansa na naukę, doskonalenie i przekraczanie granic możliwości. Oczekujemy, że każdy członek zespołu będzie podzielał tę pasję do doskonalenia się i wyznaczania coraz wyższych standardów.

    Pasja do Zwycięstwa

    Nasza kultura czerpie z ducha zdrowej rywalizacji, gdzie sukces jest celebracją wspólnych wysiłków. Lubimy wygrywać i robimy to z stylem, ale zawsze pamiętamy, że prawdziwe zwycięstwo to takie, w którym każdy członek zespołu ma swój udział w sukcesie. Szukamy osób, które są zmotywowane do osiągania celów i które, podobnie jak my, nie boją się nowych wyzwań oraz cenią sobie możliwość ciągłego rozwoju i osiągania coraz to większych sukcesów.

    Transparentność i Uczciwość

    Wierzymy, że otwartość i szczerość są kluczowe dla budowania silnych i trwałych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi klientami. Promujemy kulturę, w której jasne i bezpośrednie komunikowanie trudnych prawd jest cenione jako sposób na wzajemne wsparcie i rozwój. Transparentność w naszych działaniach i uczciwość wobec siebie nawzajem oraz wobec naszych klientów to fundamenty, na których budujemy naszą firmę.

    Co doceniamy:

    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.
    • Szybkie i skuteczne kończenie projektów – preferujemy działanie "dzisiaj", a nie “do końca tygodnia”
    • Jawną i bezpośrednią komunikację, która pomaga w budowaniu silnego zespołu.
    • Samorozwój i chęć doskonalenia własnych umiejętności.
    • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które napędzają naszą działalność.

    Czego nie robimy:

    • Zamiatanie problemów pod dywan – wolimy je rozwiązywać od razu.
    • Przeciąganie projektów – cenimy terminowość i skupienie na celach.
    • Przedłużanie decyzji – działamy szybko i efektywnie.
    • Brak inicjatywy i bierność wobec wyzwań.
    • Unikanie odpowiedzialności i niejasna komunikacja.

    Jeśli jesteś gotowy/a, aby dołączyć do naszego zespołu i wspólnie dążyć do bycia najlepszymi w branży Social Media i Online Marketingu, nie czekaj! Aplikuj teraz i zacznij swoją przygodę w miejscu, które stawia na ciągły rozwój, innowacje i wzajemne wsparcie.

    1 521 - 2 788 USD

    B2B