• Wszystkie ofertyŁowiczInżynieriaAutomatykaAutomatyk utrzymania ruchu
    Automatyk utrzymania ruchu
    Nowa
    Inżynieria
    Maspex

    Łowicz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Utrzymanie Ruchu

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • usuwanie bieżących awarii powstających w toku produkcji,
    • realizacja planu przeglądów okresowych i konserwacji zgodnie z harmonogramem,
    • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
    • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,
    • udział w modernizacjach i remontach urządzeń,
    • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie (mechatronika, mechanika, elektryka lub pokrewne),
    • minimum roczne doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
    • znajomość zagadnień z zakresu: mechatroniki, mechaniki, elektryki i elektroniki,
    • nastawienie na rozwiązywanie złożonych problemów, współpracę zespołową.

    To oferujemy

    • możliwość pracy z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
    • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
    • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw,
    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, możliwość dojazdu transportem zakładowym, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów, dofinansowanie posiłków oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.