• Wszystkie ofertyŁowiczInżynieriaAutomatykaElektromechanik ds. MWS
    Elektromechanik ds. MWS
    Nowa
    Inżynieria
    Maspex

    Łowicz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    diagnostyka usterek

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • odpowiedzialność za ciągłość pracy maszyn i urządzeń,
    • odpowiedzialność za przeglądy, konserwacje oraz remonty,
    • diagnozowanie, naprawa i konserwacja urządzeń,
    • identyfikowanie i usuwanie usterek powstałych w trakcie eksploatacji oraz awarii,
    • wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną i sporządzanie niezbędnych raportów,
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
    • obsługa komputerowych programów magazynowych.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana elektryka, mechanika lub mechatronika),
    • minimum rok doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku,
    • umiejętność czytania schematów technicznych oraz diagnozowania usterek,
    • umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole,
    • obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office

    • znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie w pracy na wysokości.

    To oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość pracy z nowoczesną technologią,
    • zadania pozwalające poszerzać umiejętności i kwalifikacje,
    • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach,
    • SmartLunch
    • paczki na święta,
    • kartę MultiSport,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • premię świąteczną,
    • działania dedykowane dla rodziny np. wyprawka dla pierwszoklasisty.