• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager E-Commerce
    Key Account Manager E-Commerce
    Nowa
    Sprzedaż
    Maspex

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    zarządzanie sprzedażą

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    W razie pytań zachęcamy do kontaktu z rekruterem odpowiedzialnym za proces:

    Weronika Gorczyca, tel. 502 195 307, w.gorczyca@maspex.com

    Twój zakres obowiązków

    • stała współpraca z klientami alternatywnych e-commerce,
    • negocjowanie warunków umów handlowych,
    • zarządzanie sprzedażą, asortymentem oraz przydzielonym budżetem,
    • tworzenie, planowanie, organizowanie i monitoring akcji promocyjnych,
    • aktywna współpraca z działami sprzedaży, marketingu, customer – marketingu i administracji.

    Nasze wymagania

    • 2-letnie doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z sieciami handlowymi lub sieciami e-commerce​,
    • wykształcenie wyższe,
    • umiejętność negocjacji warunków/kontraktów handlowych,
    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu dobrych relacji biznesowych, otwartość na nowe obszary współpracy,
    • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
    • dyspozycyjność do podróży służbowych na terenie kraju,
    • gotowość do pracy biurowej w Wadowicach lub w Warszawie,
    • prawo jazdy kat. B.

    To oferujemy

    • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
    • samochód służbowy, laptop, telefon,
    • 2 dni pracy zdalnej w tygodniu,
    • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i rodziny, zajęcia językowe, wczasy pod gruszą i inne.