• Wszystkie ofertyObornikiInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeSpecjalista ds. Techniki i Inwestycji
    Specjalista ds. Techniki i Inwestycji
    Nowa
    Inżynieria
    Maspex

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    Microsoft Office

    Windows

    prawo jazdy kat B

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    📍 Oborniki k. Poznania

    Twój zakres obowiązków

    • aktywne uczestnictwo w inwestycjach, optymalizacji procesów technologicznych, maszyn i urządzeń (prowadzenie akcji ofertowej, przygotowywanie umów we współpracy z działem prawnym),
    • nadzorowanie instalacji elektrycznych i energetycznych wraz z instalacjami technologicznymi i rurociągami,
    • nadzorowanie bieżącego stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych zakładu, uczestnictwo w okresowych przeglądach wymaganych prawem budowlanym,
    • nadzór nad aktualną dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, na terenie zakładu produkcyjnego dotyczącą instalacji technologicznych: kotłów parowych, kotłów gazowych, sprężarek,
    • wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych w zakresie elektryki, energetyki i instalacji oświetleniowej,
    • archiwizowanie i prowadzenie dokumentacji urządzeń w zakresie badań elektrycznych i termowizyjnych maszyn, obiektów, instalacji odgromowej, urządzeń i instalacji w strefach zagrożenia wybuchem,
    • przygotowanie zestawień / raportów materiałowych,
    • współpraca z producentami i dystrybutorami sprzętu.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynierskie, preferowany wydział elektrotechnika, energetyka, budownictwo),
    • znajomość zagadnień z zakresu gospodarki remontowej, produkcji, energetyki, zarządzania mediami, prawa budowlanego,
    • umiejętności pracy w programach typu Auto CAD, MS Office, Windows,
    • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym,
    • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność rozwiązywania zadań inżynierskich,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • prawo jazdy kat B.

    Mile widziane

    • doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Techniki/ Specjalisty ds. Techniki i Inwestycji lub pokrewnym,
    • znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii z branży produkcyjnej oraz budowlanej,
    • posiadanie szkoleń i certyfikatów.

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą,
    • praca u lidera na rynku – producenta znanych i kultowych alkoholi,
    • możliwość poznania różnorodnych wydziałów produkcyjnych i współtworzenia nowych inwestycji,
    • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole,
    • możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce,
    • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych,
    • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną Luxmed, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, świadczenia z funduszu socjalnego (ZFŚS) oraz dofinansowanie do posiłków.