• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźDesignUX/UIUX Team Lead
    UX Team Lead
    Design
    Media4U

    Łódź
    2 357 - 3 245 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 028 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    UX/UI

    Figma

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania na stanowisku:

    • Realizacja i koordynacja prac zlecanych dla zespołu UX,
    • Kreowanie kultury Customer Experience – tworzenie prostej, przejrzystej i przyjemnej drogi zakupów dla serwisów naszych klientów,
    • Proaktywne działania w relacjach z Klientami oraz wewnątrz organizacji,
    • Mierzenie poziomu skuteczności ścieżek zakupowych metodami jakościowymi i ilościowymi – wskazywanie konkretnych metod i narzędzi badań, przygotowanie i ich przeprowadzanie, wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów i prezentacja interesariuszom ,
    • Dbałość o terminowość i budżet zlecanych projektów,
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie badań potrzeb,
    • Projektowanie makiet przedstawiających budowę interfejsu i użytych komponentów,
    • Szkolenie klienta w zakresie obsługi wdrażanych rozwiązań,
    • Wsparcie w kompletowaniu wymagań od klienta,
    • Współpraca z zespołem project managerów, grafików oraz programistów podczas wdrażanych projektów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych w celu podejmowania najkorzystniejszych decyzji,
    • Znajomość dobrych praktyk projektowych i determinacja do dostarczania rozwiązań wysokiej jakości,
    • Planowanie pracy zespołu, elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki i priorytety, dostosowywanie działań do dynamicznych potrzeb projektu,
    • Wysokie kompetencje interpersonalne: Łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich, umiejętność słuchania i motywowania,
    • Zdolność analitycznego myślenia, dociekliwość,
    • Umiejętność przeprowadzania testów i badań na użytkownikach obszarze UX Design,
    • Umiejętność sporządzania i odczytywania dokumentacji technicznej,
    • Kreatywność -> umiejętność proponowania własnych rozwiązań,
    • Umiejętność obsługi narzędzi: Figma, XD,
    • Znajomość języka angielskiego min. B2,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
    • Pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną),
    • Pakiet sportowy Medicover Sport,
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
    • System kafeteryjny MyBenefit,
    • Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,
    • Zajęcia z języka angielskiego,
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.
    2 357 - 3 245 USD

    B2B

    2 028 - 2 788 USD