• Wszystkie ofertyWarszawaMediaMedia Assistant (Asystent ds. Kampanii Reklamowych)
    Media Assistant (Asystent ds. Kampanii Reklamowych)
    Nowa
    Media
    Mediacore sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    praca z liczbami

    Microsoft Office

    PowerPoint

    myślenie analityczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Na stanowisko Media Assistant poszukujemy studentów uczących się w trybie zaocznym, lubiących pracować z liczbami i bazami danych oraz chcących nabyć wiedzę z zakresu szeroko pojętego rynku mediów i reklamy (w szczególności planowania i zakupu kampanii reklamowych).

    Pracujemy w modelu hybrydowym (5 dni home office w miesiącu) z biura w Warszawie.

    Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

    • współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych (na poziomie planowania i zakupu mediów) we wszystkich typach mediów, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji online
    • pomoc w bieżącej pracy działu, przygotowywanie analiz i zestawień
    • monitorowanie kampanii oraz realizacji założonych wskaźników (KPI)
    • śledzenie trendów rynkowych
    • nabywanie umiejętności planowania i zakupu mediów oraz obsługi wielu narzędzi/systemów reklamowych

    Wymagania:

    • umiejętność pracy z liczbami i obszernymi zbiorami danych
    • użyteczna znajomość matematyki pozwalająca na swobodną pracę ze wskaźnikami mediowymi
    • „otwarta głowa” i rozumienie procesów komunikacji marketingowej
    • zainteresowanie światem reklamy, w szczególności internetowej
    • dokładność, odpowiedzialność, chęć rozwoju i zaangażowanie
    • studenci studiów wyższych (tryb zaoczny)
    • wysoka kultura osobista
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość programów Excel oraz Power Point

    Oferujemy:

    • pracę w nowym i komfortowym biurze wraz z możliwością częściowej pracy zdalnej
    • możliwość rozwoju i zdobycia wielu umiejętności z zakresu komunikacji marketingowej
    • możliwość pracy dla znanych i cenionych marek
    • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • atrakcyjny pakiet benefitów w tym m.in.: opieka medyczna, karta sportowa, lekcje angielskiego
    Wszystkie ofertyWarszawaMediaMedia Assistant (Asystent ds. Kampanii Reklamowych)