• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSenior Communications Manager
    Senior Communications Manager
    Nowa
    Marketing
    Mediacore sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    reklama TV

    zarządzanie zespołem

    komunikacja reklamowa

    marketing

    Mile widziane

    Google Ads

    Google Analytics

    certyfikat DIMAQ

    Adform

    DV360

    Opis stanowiska

    Na stanowisko Senior Communications Manager poszukujemy osoby doświadczonej (min. 5 lat pracy w domu mediowym z czego min. 2 lata jako manager) i bardzo dobrze znającej zarówno media offline jak i online.

    Pracujemy w modelu hybrydowym (10 dni home office w miesiącu) z biura w Warszawie.

    Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

    • Samodzielne prowadzenie współpracy z klientami firmy i budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji
    • Zarządzanie zespołem specjalistów/planerów z różnymi kompetencjami: online, offline, SEM, Programmatic itp. i dbanie o ich rozwój
    • Planowanie i prowadzenie kampanii w mediach offline i online
    • Tworzenie i egzekucja strategii komunikacji dla klientów firmy, klientów new business oraz ich wdrażanie i rozwój
    • Realizacja i biznesowa odpowiedzialność za wyznaczone cele mediowe i biznesowe klienta
    • Opracowywanie i wdrażanie standardów operacyjnych zespołu
    • Dbanie o wyniki finansowe i biznesowe zespołu
    • Udział w negocjacjach handlowych / warunków zakupowych

    Wymagania:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność planowania i zakupu mediów offline i online
    • Doświadczenie w tworzeniu i prezentowaniu strategii komunikacji reklamowej
    • Umiejętność zarządzania zespołem i posiadanie zdolności przywódczych i analitycznych
    • Bardzo dobra znajomość rynku reklamy w Polsce
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Mile widziane:

    • Umiejętność samodzielnego planowania i zakupu kampanii TV
    • Znajomość systemów reklamowych Google (GoogleAds, DV360, CM), Meta, AdForm, LinkedIn
    • Znajomość narzędzi mediowych i analitycznych (Arianna, Google Analytics, Kantar, TGI itp.)
    • Certyfikat Dimaq

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat wraz z możliwością częściowej pracy zdalnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
    • Możliwość pracy dla znanych i cenionych marek
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego – szkolenia, konferencje, programy certyfikacyjne
    • Pakiet benefitów w tym m.in.: opieka medyczna, karta sportowa, lekcje angielskiego
    • System premiowy za wyróżniające się wyniki pracy własnego zespołu
    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSenior Communications Manager