• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaInfluencer Marketing Specialist z j. francuskim
    Influencer Marketing Specialist z j. francuskim
    Marketing
    MEDIASOFT SOLUTIONS sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją marketingową, współpracującą z klientami z różnych branż. W związku z intensywnym rozwojem projektów oraz rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby do pracy przy projekcie dla klienta z branży betting/gaming, działającego na rynkach afrykańskich oraz LATAM.

    Do obowiązków będzie należało:

    • Kontrola jakości obecnych i nowo zawartych współprac
    • Stała komunikacja z influencerami
    • Współtworzenie koncepcji kreatywnych i przygotowanie kampanii reklamowych
    • Przygotowanie briefów i innych materiałów contentowych dla partnerów
    • Kontrola działań partnerów, monitoring publikacji
    • Raportowanie wyników podejmowanych działań

    Wymagania:

    • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1 (warunek konieczny!)
    • Bardzo dobra znajomość social mediów
    • Doświadczenie w pracy z influencerami (minimum rok)
    • Umiejętność planowania
    • Samodzielność, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole projektowym

    Oferujemy:

    • Pracę w biurze z możliwością (w przyszłości) przejścia na model hybrydowy
    • Narzędzia do pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Kartę Multisport
    • Działalność w branży gaming/betting, która rośnie z roku na rok
    • Pracę w międzynarodowym zespole

    Czekamy na Twoje CV! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaInfluencer Marketing Specialist z j. francuskim