Oferty
Inżynier Utrzymania Ruchu / Technolog
Inżynieria

Lublin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

MS Office/Windows

Uprawnienie UDT

wykształcenie techniczne

Mile widziane

Uprawnienia gazowe <200kW

Uprawnienia do 1kV

Opis stanowiska

Obowiązki:

- Utrzymanie techniczne maszyn, urządzeń oraz infrastruktury budynków wraz z terenem zewnętrznym firmy

- Nadzór nad infrastrukturą w Zakładzie Produkcyjnym, Magazynie, CBR oraz Biurze wraz z terenem zewnętrznym

- Bieżący nadzór i naprawa maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w bieżącej produkcji

- Prowadzenie harmonogramu przeglądów zewnętrznych i wewnętrznych maszyn i urządzeń

- Prowadzenie dokumentacji technicznej budynków Zakładu Produkcyjnego i hal magazynowych

- Tworzenie lub pozyskiwanie wymaganej dokumentacji, opracowań lub określonych pozwoleń do celów prowadzenia projektów Spółki

- Zlecanie, koordynowanie i kontrolowanie prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne na obszarze Zakładu

- Udział w spotkaniach projektowych, naradach produkcyjnych, budowlanych

- Zakup urządzeń oraz części do maszyn

- Tworzenie i prowadzenie dokumentacji walidacyjnej w zakresie instalacji, urządzeń i serwisu.

- Nadzór, prowadzenie oraz wsparcie nowych inwestycji pod kątem określania parametrów oraz wymagań technologicznych.

- Efektywne zarządzanie procesami technologii produkcji w celu utrzymania wysokiej jakości produktów przy optymalnych kosztach wytworzenia.

- Opracowywanie i optymalizacja procesów technologicznych.

- Opracowywanie i wdrażanie standardów, instrukcji, procedur oraz kart technologicznych.

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Inżynier Utrzymania Ruchu / Technolog

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,

- Samodzielność i terminowość w zakresie wykonywania zadań,

- Umiejętność pracy w zespole

- Komunikatywność i otwartość na zmiany

- Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowanie na cel

- Praktyczna znajomość obsługi linii rozlewniczej oraz obsługi instalacji technologicznych

- Uprawnienie UDT od obsługi wózków widłowych

- Praktyczna znajomość MS Office/Windows

Mile Widziane:

- Uprawnienia elektryczne do 1kV

- Uprawnienia gazowe <200kW

- Uprawnienia na podesty ruchome

Oferujemy:

- Kompleksowy program wdrożeniowy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

- Bogaty pakiet szkoleń

- Możliwość rozwoju oraz awansu

- Benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, zniżki pracownicze, audioteka)