Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 34 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
- Sprzedaż usługi leasingu oraz negocjowanie warunków transakcji
- Rozpoznawanie potrzeb biznesowych
- Klientów oraz wstępne badanie ich standingu finansowego
- Kompletowanie i weryfikacja dokumentów związanych z zawarciem umowy leasingu
- Współpraca z Departamentem Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium
- Doświadczenie w pracy w leasingu i/lub bankowości , w pozyskiwaniu klientów z obszaru korporacyjnego
- Doświadczenie w aktywnym budowaniu własnego portfela klientów
- Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji rozwiązań finansowych w odpowiedzi na potrzeby klienta
- Wiedza z zakresu oceny ryzyka kredytowego i czytania dokumentów finansowych
- Umiejętność strukturyzowania transakcji
- Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
- Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Czynne prawo jazdy kat B
- wynagrodzenie stałe wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników sprzedażowych
- Umowę o współpracy B2B
- Realny plan sprzedaży
- Przejrzysty system prowizyjny rozliczany miesięcznie
- Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport w atrakcyjnej cenie
- Preferencyjny leasing na samochód dla Twojej działalności
- Laptop i telefon służbowy
- Różnorodne produkty dla Twoich klientów; możliwość sfinansowania większości przedmiotów (pojazdy, fotowoltaika, urządzenia specjalistyczne, linie produkcyjne, nieruchomości itd.)
- Szybkie ścieżki decyzyjne i procedury uproszczone
- Zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające sprzedaż np. zdalne podpisywanie umów e-podpisem
W Millennium Leasing nasze sukcesy to wynik zaangażowania wszystkich pracowników i partnerów, z którymi współpracujemy. Doświadczenie kadry menadżerskiej, dbałość o relacje oraz troska o klienta to filary, dzięki którym możemy śmiało patrzeć w przyszłość i podejmować nowe wyzwania.
Jesteśmy jedną z najdłużej funkcjonujących firm leasingowych. Działamy już od ponad 30 lat. Należymy do grupy kapitałowej Banku Millennium wraz z Millennium Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych i Millennium Goodie.
👉 Dołącz do naszego zespołu!