• Wszystkie ofertyWarszawaMediaMłodszy Koordynator sesji zdjęciowych
    Młodszy Koordynator sesji zdjęciowych
    Nowa
    Media
    Moliera2 S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    kreatywność

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    content marketing

    social media

    Opis stanowiska

    Moliera2 jest wyjątkowym, modowym miejscem na mapie Polski, gdzie od 2008 roku dostępne są unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych Domów Mody z całego świata. W pełnych inspiracji salonach z luksusowymi markami, jak i w sklepie on-line Moliera2.com, znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i na wszystkie okazje.

    Dołącz do zespołu sesji i video, poszukujemy energicznej osoby, która będzie chciała rozwijać się i realizować kreatywne sesje fotograficzne zarówno produktowe jak i wizerunkowe.

    Jeśli:

    • jesteś odpowiedzialny/a i samodzielny/a,
    • jesteś team playerem,
    • możesz o sobie powiedzieć - kreatywny analityk,
    • reprezentujesz wysoki poziom kultury osobistej.

    Wyślij do nas swoje CV!

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kreatywnej,
    • umiejętności wychodzenia poza utarte schematy myślowe,
    • samodyscypliny i bardzo dobrej organizacji pracy,
    • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia
    • znajomości narzędzi ms office, canva.

    Mile widziane:

    • zainteresowania social mediami,
    • doświadczenie w tworzeniu contentu kreatywnego.

    Jak będzie wyglądała Twoja praca:

    • organizacja sesji zdjęciowych,
    • aktywna praca na planie,
    • współpraca z fotografem,
    • bliska współpraca ze stylistką (prowadzenie ustaleń dotyczących stylizacji, zamawianie towarów, kontrola nad ich przepływem),
    • przygotowanie produktów do sesji (prawidłowe, zgodne z celem oznaczenia produktów, wybór produktów wg priorytetów i planu pracy, raportowanie realizacji),
    • wsparcie producenta w bieżących zadaniach operacyjnych,
    • zadania administracyjne,
    • utrzymywanie relacji z działem contentu, retuszu i magazynami,
    • posługiwanie się Symfonią, Excelem, Asaną,
    • robienie zakupów do studia, monitorowanie braków.

    Co oferujemy:

    • pracę z ludźmi, którzy lubią ze sobą pracować
    • swobodną, przyjazną, niekorporacyjną atmosferę, brak dress codu
    • pracę z markami luksusowymi
    • pakiet benefitów: kartę Mutisport, ubezpieczenie zdrowotne.
    Wszystkie ofertyWarszawaMediaMłodszy Koordynator sesji zdjęciowych