• Wszystkie ofertyŁódźMarketingPublic RelationsBrand Manager
    Brand Manager
    Nowa
    Marketing
    MUDII Sp. z o.o.

    2 281 - 3 296 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 281 - 3 296 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media

    doświadczenie

    zarządzanie projektami

    marketing

    organizacja pracy

    e-commerce

    Opis stanowiska

    MUDII to nie obietnice, to nowoczesne rozwiązania. Kosmetyki MUDII tworzone są przez wiodących ekspertów w swojej branży – najlepszych fryzjerów, kosmetologów i technologów, wraz z dynamicznym rozwojem marki, poszukujemy nowych osób do zespołu. 😊

    👉 Czym się dokładnie zajmujemy? W tym momencie działamy aż 3 obszarach pielęgnacji: włosów, ciała i twarzy, jesteśmy nastawieni tworzenie kolejnych wyjątkowych produktów, a do zespołu marketingu poszukujemy Brand Managera, który wesprze nas w prowadzeniu brandu.

    Twój zakres obowiązków:

    • Rozwijanie oraz wdrożenie strategii marketingowej w kategorii kosmetyki premium
    • Odpowiedzialność za komunikację marki we wszystkich kanałach komunikacji i sprzedaży
    • Dbanie o spójność marki we wszystkich punktach styku z klientem
    • Współpraca z działami, które odpowiadają za: rozwój produktów, sprzedaż, obsługę klienta, marketing operacyjny i analitykę
    • Analizowanie rynku, konkurencji, śledzenie trendów, dobrych praktyk i konstruowanie analiz wraz z wnioskami co do sugerowanych akcji sprzedażowych i PR-owych
    • Współpraca z zewnętrznymi doradcami, agencjami marketingowymi, domami mediowymi oraz innymi partnerami w zakresie usług marketingowych
    • Raportowanie wdrożonych działań z zakresu planów i strategii marketingowej do managementu
    • Nadzorowanie przygotowań materiałów marketingowych i promocyjnych, w tym również planowanie i nadzór realizacji sesji zdjęciowych i video
    • Odpowiedzialność za terminowanie wykonanie projektów zespołu marketingowego

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Brand Manager w markach e-commercowych
    • Doświadczenie w marce kosmetycznej e-commercowej z segmentu premium będzie dużym atutem
    • Umiejętność planowania działań marketingowych na podstawie danych i trendów
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność zarządzania projektami
    • Znajomość rynku i nowoczesnych rozwiązań marketingowych
    • Zorientowanie na sprzedaż oraz działania strategiczne
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
    • Znajomość języka angielskiego na min. Poziomie B2
    • Innowacyjność i kreatywność w działaniu
    • Mile widziana znajomość rynku branży beauty

    Co oferujemy:

    • pracę zdalną lub hybrydową
    • umowę o pracę lub B2B
    • stabilną pracę w szybko rozwijającej się marce własnej e-commerce
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość realnych awansów
    • roczny budżet na szkolenia, kursy
    • zniżki na produkty firmowe

    ✨ Jeśli odnajdujesz siebie w naszych oczekiwaniach, koniecznie wrzucaj CV ✨

    2 281 - 3 296 USD

    B2B