Oferty
Doradca Klienta
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

komunikatywność

kontakt z klientem

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

MUSCAT to polska marka okularów, startup podbijający rynek optyczny i prawdziwy omnichannel. Gdy otwieraliśmy pierwszy showroom, pragnęliśmy wyróżnić się indywidualnym podejściem do klienta i pasją do okularów. Dziś MUSCATY można kupić w 13 salonach optycznych w Polsce i jednym w czeskiej Pradze, a w planach mamy kolejne otwarcia. Tworzymy okulary inaczej, by każdy czuł się w nich wyjątkowo. To co nas wyróżnia to fakt, że MUSCATY, można kupić tylko i wyłącznie na stronie i w autoryzowanych salonach pod naszą marką - MUSCAT. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na budowanie najbardziej kochanej marki modowej okularów w środkowo-wschodniej Europie.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • profesjonalne i kreatywne doradzanie klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
  • dbanie o wizerunek showroomu i ekspozycję
  • realizacja celów sprzedażowych
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • współpraca z innymi działami firmy.

Co oferujemy?

  • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągnięcia planów sprzedażowych
  • okulary pracownicze i atrakcyjne zniżki na asortyment
  • praca w dynamicznym środowisku i rodzinnej atmosferze
  • pełne szkolenie, możliwość doskonalenia w dziedzinie mody i optyki
  • możliwość wpływania na rozwój firmy i dzielenia się pomysłami.

Jakiej osoby szukamy?

  • dyspozycyjnej do pracy min. 2 weekendy w miesiącu
  • poszukującej pracy w wymiarze całegom etatu
  • posiadającej doświadczenie w zakresie pracy z klientem
  • komunikatywnej
  • która wychodzi z inicjatywą i z zaangażowaniem rozwiązuje problemy
  • lubiącej słuchać ludzi
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • zainteresowanej modą
  • która wie, dlaczego znalezienie idealnej pary okularów jest tak ważne 😎