Przedstawiciel handlowy

10 000 - 25 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 500 - 20 400 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Sprzedaż

Przedstawiciel handlowy

Sprzedaż
Pełny etat
UoP, B2B
Specjalista / Mid
Praca mobilna
10 000 - 25 000 PLN
Netto miesięcznie - B2B
8 500 - 20 400 PLN
Brutto miesięcznie - UoP

Wymagane umiejętności

B2B
branża gastronomiczna
branża FMCG
gastronomia

Opis stanowiska

Szukamy Łowcy w Kanale HoReCa! Uwaga Przedstawiciel handlowy poszukiwany


Miejsce pracy: Warszawa, ale tak naprawdę to Twoje miasto i restauracje, hotele, cateringi zakłady produkcyjne


Umowa: Zależy od Ciebie (UoP, B2B) Podstawa + prowizja


Wynagrodzenie: Wynagradzamy uczciwie i zgodnie z przepisami.

Jesteśmy Nawynos24 – nie kolejną korporacją, ale ekipą, która wymiata na rynku opakowań jednorazowych, cateringów dietetycznych, środków czystości i higieny. Kochamy to, co robimy i szukamy kogoś, kto czuje ten sam ogień. Kogoś, kto nie boi się wyzwań i chce zarabiać naprawdę solidne pieniądze, bo wie, że one nie spadają z nieba.




Nie szukamy kogoś "do przesiedzania"


Szukamy: Przedstawiciela Handlowego, który wie, jak wygrywać

Mówimy wprost: W tej pracy trzeba uczciwie i ciężko pracować. Ale za to solidnie płacimy. Jeśli czujesz, że handlowanie to Twoje DNA, a zapach świeżo palonej kawy w kawiarni czy szum restauracji to Twoje środowisko naturalne – czytaj dalej.

U nas nie ma korporacyjnego kagańca ani bezsensownych procedur. Cenimy inicjatywę i Twoje pomysły. Masz realny wpływ na rozwój firmy, bo to Ty jesteś na pierwszej linii frontu. Wierzymy, że pracownik to partner, a nie trybik w maszynie.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa jesteśmy najszybciej rosnącą firmą w branży na rynku. Dlaczego? Bo stawiamy na jakość, elastyczność i wykopujemy z rynku tych, którzy utknęli w poprzedniej epoce.

Musisz mieć doświadczenie. To nie jest ogłoszenie dla kogoś, kto dopiero uczy się sprzedaży. Wymagamy doświadczenia w pracy z klientami z branży gastronomicznej (HoReCa). Musisz znać ten rynek, rozumieć potrzeby szefa kuchni, menadżera restauracji czy baristy. Wiedzieć, jak wejść do lokalu i nawiązać relację, która przekuje się na stałą współpracę.




Narzędzia do pracy:


  • Samochodu służbowego – osobowy do użytku prywatnego włącznie

  • Laptop i telefon – dostajesz na start


Zbudujmy coś wspólnie!


Co w zamian?


  • Pieniądze. Konkretne. Górna granica nie istnieje, jeśli pokażesz, że potrafisz realizować cele.

  • Wolność i niezależność. Sam(a) planujesz swój dzień.

  • Wsparcie. Jesteśmy zespołem, a nie zbiorem indywidualności. Pomagamy sobie nawzajem.

  • Możliwość rozwoju. Chcesz być najlepszy(a) w branży? My Ci w tym pomożemy.

Jeśli jesteś gotów(a) na wyzwanie, w którym sam(a) jesteś panem swojego losu, i wiesz, że za sukcesem stoi ciężka praca, a nie puste obietnice – aplikuj.


Nawynos24 – Zapraszamy do aplikacji.

Wymagane umiejętności

B2B
branża gastronomiczna
branża FMCG
gastronomia

Lokalizacja biura

Oferta dodana: 13.11.2025

Przedstawiciel handlowy

10 000 - 25 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Podsumowanie oferty

Przedstawiciel handlowy

Zesłańców Polskich 2, Warszawa

NAWYNOS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 000 - 25 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 500 - 20 400 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Aplikując zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że administratorem danych jest Nawynos24 sp zoo z siedzibą w Warszawie, ul. Zesłańców polskich 2 dalej jako "administrator"). Ma... WięcejThis site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.