• Wszystkie ofertyWarszawaPMSpecjalista / Specjalistka ds. Projektów Rozwojowych
    Specjalista / Specjalistka ds. Projektów Rozwojowych
    PM
    Nest Bank S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Microsoft Office PowerPoint

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywny udział w realizacji projektów i inicjatyw rozwojowych dedykowanych sieci sprzedaży
    • Zbieranie i prezentowanie danych
    • Tworzenie raportów i analiz
    • Redagowanie dokumentów, czyniąc je czytelnymi, klarownymi i atrakcyjnymi wizualnie
    • Przygotowywanie prezentacji
    • Organizacja spotkań i wydarzeń dla obszaru sprzedaży
    • Bieżąca współpraca z różnymi działami w Banku, w celu zapewnienia ciągłości operacyjnej prowadzonych projektów
    • Solidne planowanie i organizacja pracy, aby osiągnąć cele zgodnie z ustalonym harmonogramem

    Nasze wymagania

    • Biegle obsługujesz pakiet MS Office, w szczególności Excel, Power Point, Word (warunek konieczny, podlegający weryfikacji w trakcie procesu rekrutacji)
    • Jesteś proaktywny/a i konsekwentny/a w działaniu, zawsze dążysz do osiągnięcia najlepszych rezultatów
    • Jesteś skrupulatny/a i terminowy/a w wykonywaniu zadań, dbasz o najdrobniejsze szczegóły
    • Potrafisz działać samodzielnie i brać odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
    • Szybko się uczysz i adaptujesz do zmian, stale rozwijając swoje umiejętności
    • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

    To oferujemy

    • Przyjazny proces on-boardingu
    • Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą
    • Wsparcie mentora i rozwój zawodowy pozwalający na późniejszą, w pełni samodzielną pracę
    • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,
    • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę, praca w trybie stacjonarnym w naszym Biurze na Mokotowie, pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit)
    • FitNest – program promujący zdrowy styl życia
    • Nest Rodzina – program wspierający pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym
    • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

    Wszystkie ofertyWarszawaPMSpecjalista / Specjalistka ds. Projektów Rozwojowych