• Wszystkie ofertyOlsztynMarketingContent / CopywritingAI copywriter
    AI copywriter
    Nowa
    Marketing
    Nieruchomosci-online.pl

    Olsztyn
    1 267 - 1 521 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 166 - 1 394 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Wordpress

    copywriting

    korekta tekstu

    AI

    Mile widziane

    branża nieruchomości

    SEO

    Opis stanowiska

    O zespole:

    Od kilkunastu lat w Nieruchomosci-online.pl tworzymy zaawansowane narzędzie dla rynku nieruchomości, mając swój wkład w jego ciągły rozwój. Działamy zespołowo. Pracujemy zwinnie. Stawiamy na kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wszystkie zespoły potrzebne do sprawnego funkcjonowania mamy na miejscu, „u siebie“, co powoduje, że pracujemy w sposób zorganizowany i komunikujemy się lepiej. Z nami zyskasz poczucie wpływu na to, co finalnie dostarczamy użytkownikom.

    Poszukujemy kreatywnego i zmotywowanego AI Copywritera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie angażujących i skutecznych treści na potrzeby stron www i artykułów na blogi itp. . Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w korzystaniu z narzędzi AI do generowania treści.

    Główne zadania na tym stanowisku obejmują generowanie tekstów, ich poprawianie, weryfikacja faktów i publikowanie.

    Obowiązki:

    • Tworzenie wysokiej jakości treści z wykorzystaniem narzędzi AI.
    • Optymalizacja treści pod kątem SEO.
    • Korekta tekstu i weryfikacja faktów
    • Publikowanie na stronach ( wordpress )

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako copywriter, preferowane w branży nieruchomości.
    • Znajomość narzędzi AI do generowania treści
    • Doskonałe umiejętności pisania i redagowania tekstów.
    • Podstawowa znajomość zasad SEO.
    • Kreatywność i samodzielność

    Oferujemy:

    • praca stacjonarna w biurze w Olsztynie
    • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
    • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
    • wsparcie doświadczonego zespołu,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie na życie,
    • spotkania integracyjne,
    • nowoczesne biuro,
    • kawa/herbata,
    • niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy,
    • brak dress code’u.

    1 267 - 1 521 USD

    B2B

    1 166 - 1 394 USD