• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieAsystent/ka działu projektowego
    Asystent/ka działu projektowego
    Nowa
    Inżynieria
    Nilen sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    SketchUp

    vray

    Opis stanowiska

    Nilen Concept(www.nilen.pl) - zajmujemy się projektowaniem oraz generalnym wykańczaniem mieszkań pod klucz. Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz, a także przeprowadzamy całościowo remonty mieszkań: z materiałem, ekipami remontowymi, stolarzami itp.

    Szukamy energicznej osoby, która dołączy do nas na stanowisko:

    Asystenta/ki działu projektowego

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?:

    • robienie wizualizacji mieszkań
    • robienie inwentaryzacji mieszkań - zawsze robimy obmiary mieszkań, aby projekty były jak najbardziej dokładne
    • wsparcie w przygotowywaniu projektów technicznych mebli - i inne również w zależności od potrzeb projektowych
    • bieżące wsparcie działu projektowego - przy nas dużo się nauczysz

    Jakich cech będziemy u Ciebie szukać?:

    • umiejętności robienia wizualizacji
    • znajomości programu do projektowania wnętrz - Autocad oraz Sketchup plus Vray lub D5
    • skrupulatności i dokładności w wykonywanej pracy - przy robieniu inwentaryzacji i projektów trzeba być dokładnym, jeśli czegoś nie zmierzysz i nie zaznaczysz jakiegoś wymiaru to nasza ekipa może zrobić to po swojemu - a tego nie chcemy ;)
    • wyczucia estetyki - uwielbiamy to uczucie, kiedy klienci wchodzą do mieszkania i są zachwyceni
    • komunikatywności i otwartości - będziesz pracować z projektantami i klientami, więc ważne żebyś lubił/a ludzi
    • chęci do pracy i nauki - mamy zgrany zespół, lubimy ze sobą żartować, wiemy natomiast również kiedy jest czas na pracę i jesteśmy zmotywowani do działania
    • studiów związanych z projektowaniem wnętrz - to stanowisko może być idealnym początkiem Twojej kariery
    • preferowany status studenta (najlepiej studia zaoczne)

    Dlaczego warto z nami pracować? :) :

    • oferujemy pracę w oparciu o Umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzinowym
    • będziesz mieć możliwość pracy zdalnej, ale ze względu na inwentaryzacje mieszkań, jak również na spotkania z klientami, w których będziesz uczestniczyć, musisz być dostępny/a w Krakowie
    • otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy - laptop, oprogramowanie
    • będziesz pracował/a w młodym zespole o swobodnej kulturze organizacyjnej
    • otrzymasz od nas wsparcie oraz wdrożenie do pracy
    • damy Ci przestrzeń do nauki i rozwoju, nawet jeśli wymaga to popełniania błędów

    Dodatkowe informacje:

    Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do rekrutacji, gdyż mamy przeświadczenie, że to ludzie tworzą naszą firmę. Obecnie jesteśmy małą firmą (20 osób), ale rośniemy i jest nas coraz więcej, dlatego zwłaszcza teraz szukamy osób, których cechy pozwolą nam się rozwijać, a naszemu nowemu koledze lub koleżance być istotną częścią Nilen Concept w przyszłości.

    Świadomie budujemy naszą kulturę organizacyjną, dlatego też chcemy aby dołączały do nas osoby cechujące się takimi samymi wartościami w życiu jak nasze, czyli :) :

    • komunikacja i szczerość - w przypadku trudniejszych sytuacjach rozmawiamy i mówimy o tym wprost, a nie w kuluarach
    • gramy w jednym zespole - dołączają do nas osoby odpowiedzialne i samodzielne, jednak wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie gdyż mamy wspólny cel
    • istotny jest dla nas rozwój każdego z nas, nauka nowych rzeczy i zbieranie nowego doświadczenia
    • mimo, że jeszcze jesteśmy mali działamy jakbyśmy byli już dużą firmą - jesteśmy uporządkowani i dobrze zorganizowani, działamy na systemach CRM, ustalamy procesy na wszystkie elementy firmy
    • istotna jest dla nas komunikacja z klientem, wnosimy dużą wartość w postaci unikalnego wnętrza, ale również dbamy aby klient był spokojny o każdy etap prac

    Jak przebiega proces rekrutacji?:

    1. Do wybranych kandydatów prześlemy maila z prośbą o wysłanie portfolio z wizualizacjami oraz formularz do wypełnienia
    2. Rozmowa z Anią - Managerem Działu Projektowania
    3. Ustalenie warunków współpracy

    Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieAsystent/ka działu projektowego