• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSpecjalista / Specjalistka ds. Social Media
    Specjalista / Specjalistka ds. Social Media
    Marketing
    Nowy Styl Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    digital marketing

    język angielski

    copywriting

    kreatywność

    analiza

    content marketing

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie treści spójnych z wizerunkiem i celami marek (Nowy Styl, Kusch+Co)
    • współpraca z innymi członkami zespołu i teamami w celu tworzenia jakościowego contentu
    • dbanie o spójną komunikację i zgodność ze standardami wizualnymi
    • planowanie i optymalizowanie działań reklamowych na platformach: LinkedIn, Instagram, Pintrest
    • publikowanie, redagowanie i nawiązywaniu dialogu ze społecznością
    • monitorowanie, analizowanie i raportowanie prowadzonych działań, śledzenie trendów w sieci

    Nasze wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z e-marketingiem i mediami społecznościowymi
    • biegła znajomość specyfiki działań na LinkedIn, Instagram
    • umiejętność tworzenia tekstów na potrzeby mediów społecznościowych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • dobra organizacja swojego czasu pracy (systematyczność, dbanie o szczegóły i terminy)

    Mile widziane:

    • zainteresowanie szeroko pojętym designem
    • doświadczenie agencyjne
    • chęć rozwoju w obszarze budowania marek osobistych

    Oferujemy:

    • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
    • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
    • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
    • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych
    Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSpecjalista / Specjalistka ds. Social Media