Oferty
Specjalista ds. Social Media
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

social media

kreatywność

marketing

dobra organizacja pracy

pomysłowość

zarządzanie projektami

Mile widziane

praca w zespole

umiejętności graficzne

umiejętność storytellingu

znajomość trendów

tworzenie treści

Opis stanowiska

OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej. Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA ds. SOCIAL MEDIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w zarządzaniu kontami SoMe marki OCHNIK PL (Instagram, TikTok, Facebook, YouTube Shorts) oraz zagranicznymi kanałami SoMe (Ukraina, Słowacja)
  • Tworzenie contentu — zdjęcia, karuzele, stories, reels oraz video (na potrzeby TikToka, Instagrama oraz kampanii w META i Google Ads)
  • Moderowanie treści w SoMe, komunikacja w wiadomościach prywatnych i komentarzach
  • Działania z zakresu Influencer marketingu, tj. współpraca z influencerami i agencjami zewnętrznymi
  • Monitorowanie konkurencji i wyłapywanie trendów na SoMe, aby zawsze być na bieżąco
  • Udział w sesjach fotograficznych / video
  • Zarządzanie fakturami i dokumentacją
  • Praca na programach: Meta Bussines, Sotrender, Brand24

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku, w tym w prowadzeniu kampanii influencer marketingu
  • Zarządzanie kampaniami influencer marketingu od A do Z – od koncepcji po raportowanie wyników
  • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii influencerskich oraz rekomendowanie ich optymalizacji
  • Współpraca z zespołem marketingu w celu zintegrowania działań influencer marketingu z innymi kanałami komunikacji
  • Samodzielność w tworzeniu contentu photo oraz video (nagrywanie, montaż)
  • Organizowanie sesji zdjęciowych produktowych na SoMe
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych
  • Kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej
  • umowę o pracę na cały etat (na zastępstwo)
  • pracę stacjonarną w biurze w Garwolinie
  • dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • dofinansowanie do pakietu Multisportu
  • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach w Enel-Med
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.